Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po 5 latach ukochany twórca baz fabrycznych Satisfactory w końcu opuści Early Access w 2024 roku

/
/
/
47 Views

Po pięciu latach we wczesnym dostępie (i ośmiu latach tworzenia) ukochana gra o budowaniu fabryk, Satisfactory, wreszcie w tym roku ukaże się w wersji 1.0.

„W ramach wczesnego dostępu nie będzie już żadnych aktualizacji gry” – wyjaśnia menadżer społeczności Snutt Treptow w nowym komunikacie wideo dewelopera. „To rok, w którym w końcu zakończyliśmy kampanię na poziomie zadowalającym. [dabs] Nie mamy jeszcze daty do ujawnienia, ale wiemy, że rokiem 2024 będzie ten rok”.

Nie mamy zbyt wielu szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądać aktualizacja 1.0, ale wydaje się, że będzie to spore wydanie: „Najważniejsze, co będzie zawierać, to nowa, jeszcze niewidziana zawartość, poprawki niektórych długich – trwałe problemy, które mieliśmy w grze i sposób na ukończenie gry wraz z narracją.

Prace nad wersją Satisfactory były wcześniej podzielone na różne aktualizacje, ale teraz zespół łączy siły, aby całkowicie skupić się na wersji 1.0. Oznacza to, że przed premierą nie będzie prawie żadnych poprawek. Będziesz jednak mógł wcześniej poznać nową zawartość dzięki zamkniętej wersji beta, do której możesz zapisać się na stronie oficjalna strona. Twórcy twierdzą, że liczba miejsc w tej wersji beta będzie ograniczona.

Wiadomość ta została ogłoszona w ramach nowego filmu „mapy drogowej”, ale nie obyło się bez kilku trików związanych ze znakami towarowymi dewelopera Coffee Stain Studios. Istnieje wielkie oszustwo na temat nieustannych aktualizacji, niekończącej się zawartości, tworzenia gry „takiej jak Fortnite” i tak dalej, zanim dotrzemy do właściwych wiadomości. Po tak długim czasie we wczesnym dostępie jest to doskonały żart, aby przygotować ostatnią drogę przed premierą wersji 1.0.

Na naszej liście z pewnością znajdziesz coś satysfakcjonującego najlepsze gry rzemieślnicze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar