Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po 33 latach wreszcie przetłumaczono pierwszy występ Advance Wars na Game Boy

/
/
/
61 Views

Jedna z najwcześniejszych odsłon uwielbianej przez Nintendo serii strategii turowych Advance Wars doczekała się wreszcie angielskiego tłumaczenia, na które zasługiwała od 33 lat.

Advance Wars faktycznie wyprzedza Game Boy Advance o kilka dekad. Zadebiutował jako Famicom Wars na japońskim odpowiedniku NES w 1988 roku, dając początek serii obejmującej takie tytuły jak Game Boy Wars i Super Famicom Wars na kolejnych platformach. Nintendo nigdy nie wróciło i nie przetłumaczyło wcześniejszych wpisów, co oznacza, że ​​sporadyczne tłumaczenia fanów były jedynym sposobem, aby cieszyć się tymi grami w języku angielskim.

Teraz lista tłumaczeń fanów wreszcie obejmuje Game Boy Wars z 1991 roku, dzięki któremu seria zyskała przenośny format, z którego jest znana głównie dzisiaj. Łatka tłumaczeniowa została opublikowana w dniu Romhacking.net wcześniej dzisiaj i oczywiście będziesz musiał dostarczyć własną pamięć ROM z grą, aby móc skorzystać z tej łatki.

Jednak jedno ostrzeżenie: jeśli przychodzisz do Game Boy Wars z nadzieją na te same urocze postacie i głupkowatą rywalizację dowódców, która zdefiniowała współczesne odsłony serii, będziesz zawiedziony. Gry z wczesnych wojen nie zawierały kampanii i chociaż fragmenty kreskówkowego uroku, które definiowałyby tę serię, są obecne w Game Boy Wars, będziesz grać w znacznie bardziej prostą grę taktyczną.

Za moje pieniądze tłumaczenia przez fanów należą do najszlachetniejszych przedsięwzięć społeczności graczy, dzięki czemu gry takie jak długo działająca gra MMO Dragon Quest, zaginiona część ukochanej serii Yakuza i najbardziej ukochana przytulna gra w Japonii są dostępne dla zupełnie nowej publiczności fanów.

Gotowe do przypomnienia najlepsze gry na Game Boya cały czas?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar