Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po 280 000 próbach ostateczny poziom Super Mario Maker okazuje się fałszywy i teraz gracze mogą zacząć świętować zwycięstwo, które osiągnęli już tydzień temu

/
/
/
35 Views

Graczom Super Mario Maker w końcu się to udało – pokonali każdy legalny poziom przesłany do oryginalnej gry, zanim serwery zostały wyłączone. Problem w tym, że odnieśli już zwycięstwo w zeszłym tygodniu i dopiero teraz mogą świętować to osiągnięcie, gdy twórca ostatniego poziomu w rankingu ujawnił, że to podróbka.

Aż do dzisiaj ostatnim poziomem wydawało się Przycinanie Ziół – absurdalnie trudny etap, który trwa zaledwie kilka sekund, ale jego ukończenie wymaga niemal nieludzkiej precyzji. Cóż, właściwie wymagało to czegoś więcej niż „prawie” nieludzkich umiejętności. Ahoyo, oryginalny twórca poziomu, ujawnił dzisiaj, że został on przesłany przy użyciu technik speedrunu wspomaganych narzędziami, które pozwoliły mu oczyścić scenę i przesłać go bez udowadniania, że ​​człowiek jest w stanie go pokonać.

Zobacz więcej

Niektórzy członkowie Team 0%, grupy pracującej nad pokonaniem wszystkich poziomów Super Mario Maker przed zamknięciem serwerów 8 kwietnia, już podejrzewali, że poziom mógł zostać przesłany w jakiś nielegalny sposób. Jednak wybitni członkowie grupy dość szybko odrzucili ten pomysł, zwłaszcza że środki do stworzenia TAS-a na Wii U najwyraźniej nie istniały.

Z wyjątkiem tych narzędzi zrobił istnieć. „Ktoś wysłał mi wiadomość w sprawie TAS-a, nad którym pracowali na Wii U” – mówi Ahoyo w wiadomości wysłanej do serwisu. Zespół 0% Discord. „Na przesłanym przez nich filmie wydawało mi się, że wszystko działa, ale powiedziano mi, że rezygnują z projektu. Mój przyjaciel zreplikował TAS po dwóch dniach budowy”. I tak, za pomocą tego narzędzia przesłano Trimming the Herbs.

„Przykro mi z powodu dramatu, jaki wywołało to w społeczności, i żałuję tej ciężkiej próby, ale przynajmniej było ciekawie” – mówi Ahoyo. „Jednak ostatecznie najważniejsza jest prawda. Gratulacje dla Zespołu 0% za zasłużone osiągnięcie! SMM zostało zaliczone, a Ostatni Taniec był ostatnim poziomem!”

I rzeczywiście, społeczność świętuje zeszłotygodniowe pozbycie się The Last Dance przez gracza o imieniu Yamada jako ostateczne zwycięstwo nad Super Mario Maker. To piekielne osiągnięcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile etapów pozostało do rozpoczęcia projektu i jak blisko było ostatecznego terminu przypadającego na 8 kwietnia.

Rzecz jednak w tym, że przycinanie ziół nie było jedynym poziomem TAS przesłanym przez Ahoyo. Narzędzie zostało również wykorzystane do przesłania etapu o nazwie Bombs5 – poziomu, który graczom udało się legalnie przejść. Wielu graczy jest teraz zaangażowanych w kontynuowanie prób Przycinania Ziół aż do ostatniej chwili. W końcu czy może być lepsze prawo do przechwalania się niż bycie tym, który pokonał niemożliwy poziom Super Mario Maker?

Koniec jest bliski – fani Animal Crossing i Mario Kart gromadzą się w trybach online swoich ulubionych gier Nintendo 3DS i Wii U, gdy zbliża się zamknięcie usług.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar