Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Po 1786 próbach ten streamer Pokemonów ukończył „najtrudniejsze wyzwanie” JRPG

/
/
/
32 Views

Prawdopodobnie najtrudniejsze wyzwanie w wszystkich Pokemonach ma dzisiaj nowego mistrza i chociaż nie jest on pierwszy i (prawdopodobnie) nie będzie ostatni, jego zwycięstwo stanowi dla nas wszystkich idealny czas na wprowadzenie do świata Kaizo Ironmona .

Wszystko to opiera się na modach randomizera Pokemon. Te modyfikacje utrudniają klasyczne wpisy w serii, jak sama nazwa wskazuje, losowe pokemony, które znajdziesz w trakcie gry. Nie masz nawet możliwości wyboru spośród standardowych przystawek – w koszmarnym scenariuszu możesz zobaczyć Bulbasaura, Charmandera i Squirtle’a zastąpionych przez Magikarpa, Metapoda i Kakunę.

Aby wziąć udział w wyzwaniu Kaizo Ironmon, musisz zagrać w randomizatorze i trzymać się pewnych zasad. Co najważniejsze, w walce możesz używać tylko jednego Pokemona. Możesz złapać innego Pokemona, aby go zastąpić, ale tylko raz na trasę i możesz łapać tylko stworzenia, które są równe lub niższe od aktualnego poziomu twojego leada.

Co więcej, nie możesz zdobywać XP poprzez walki z dzikimi Pokemonami, z wyjątkiem zdobycia nowo złapanego Pokemona na wyższy poziom głównego, który zastępuje. Nie możesz także używać ruchów leczących ani ruchów powodujących gwarantowane efekty statusowe. Nie możesz nawet opuścić „lochów” – czyli sal gimnastycznych, jaskiń i innych głównych obszarów, w których odbywają się bitwy trenerów – dopóki ich nie ukończysz.

Zobacz więcej

Niedawne zwycięstwo Streamera SmallAnt nad wyzwaniem stanowi całkiem dobry przykład tego, jak trudne jest to wyzwanie. Pokonał Kaizo Ironmona w Pokemon FireRed/LeafGreen po 1786 próbach. Tak, tysiąc siedemset osiemdziesiąt sześć próbowanie. Możesz stracić bieg w jednej chwili – w ciągu siedmiu godzin Twitch VOD gdzie SmallAnt w końcu ukończył wyzwanie, stracił 84 runy, zanim odniósł zwycięstwo.

Niszowe wyzwania mające na celu ożywienie klasycznych gier to według mnie jedna z najlepszych części tego hobby, nawet jeśli nie jestem w stanie opisać cierpliwości potrzebnej do zniesienia tego rodzaju wysiłku w wolnym czasie. Zamierzam więc tylko podziękować SmallAnt za zapoznanie mnie z koncepcją Kaizo Ironmona i serdecznie „gratulować” jego wielkiej wygranej.

Z naszym rankingiem nie można polemizować najlepsze gry Pokemon. Poważnie, jest to nie do podważenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar