Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

PlayStation udostępnia nowy kinowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2

/
/
/
62 Views

Marvel’s Spider-Man już prawie tu jest. Premiera gry odbędzie się wyłącznie na PlayStation 5 już 20 października. PlayStation i twórca Insomniac Games w dalszym ciągu wzbudzają emocje związane z kontynuacją, prezentując zwiastuny, rozgrywkę i nie tylko. Zeszłej nocy PlayStation wypuściło nowy, dłuższy, 60-sekundowy spot telewizyjny, który pozwala nam w bardziej kinowy sposób przyjrzeć się najnowszej przygodzie tych bohaterów.

Zwiastun jest CGI i jest wspaniały. Widzimy, jak Peter Parker i Miles Morales stawiają czoła stojącym przed nimi wyzwaniom, zarówno w garniturze, jak i poza nim; a wszystko to na tle ogromnej walki w biały dzień z Venomem. Jeśli ten zwiastun może być jakąś wskazówką, Venom jest dla tej dwójki całkiem groźnym wrogiem.

Sprawdźcie to sami w poniższym zwiastunie Marvel’s Spider-Man 2:

Jak widać, Marvel’s Spider-Man 2 w dalszym ciągu wygląda świetnie i na szczęście nie musimy długo czekać, aby dostać go w swoje ręce, ponieważ trafi na PS5 20 października.

W międzyczasie przeczytaj o tym, jak Marvel’s Spider-Man 2 zawiera ponad 65 kostiumów, a następnie przeczytaj nasze przemyślenia na temat gry po zapoznaniu się z nią. Wymeldować się Informator gier Marvel’s Spider-Man 2 Nowy gameplay Dzisiaj po tym.


Czy Marvel’s Spider-Man 2 to zakup na jeden dzień? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar