Onime Marketing

Pierwszy zwiastun Wicked przeciwstawia się grawitacji, a Ariana Grande i Cynthia Erivo wnoszą magię

Pierwszy zwiastun Wicked przeciwstawia się grawitacji, a Ariana Grande i Cynthia Erivo wnoszą magię

Jest już zwiastun filmu Wicked, który ma swoją premierę podczas Super Bowl i przedstawia Cynthię Erivo przeciwstawiającą się grawitacji.

To pierwsze większe spojrzenie na tę epicką adaptację muzyczną, poza kilkoma wczesnymi zdjęciami, gdyż zwiastun przedstawia dwie czołowe czarownice, Erivo jako Elphaba i Ariana Grande jako Glinda. Opisując ich nieprawdopodobną przyjaźń, która rozwija się na Uniwersytecie Shiz, musical stanowi prequel Czarnoksiężnika z krainy Oz, a film jest podzielony na dwie części.

Zwiastun daje nam wgląd w epicką skalę reżysera Jona M. Chu, prezentując niesamowite piszczałki Erivo w najpopularniejszej piosence musicalu „Defying Gravity” i ożywiając świat Oz w sposób niespotykany na ekranie od czasu filmu z 1939 roku. Grande debiutuje jako Glinda, zakładając słynną różową suknię Dobrej Czarownicy, a Erivo zakłada klasyczny czarny kapelusz Złej Czarownicy. Po raz pierwszy widzimy także Jonathana Baileya w roli Fiyero, Jeffa Goldbluma w roli Cudownego Czarnoksiężnika z krainy Oz i Michelle Yeo w roli Madame Morrible. Boq Ethana Slatera jest zauważalnie nieobecny.

„To Czarodziej powinien się mnie bać” – mówi Glinda Elphaba. Oboje schodzą w różnych kierunkach, Glinda zakochuje się w mocy, a Elphaba jest zdeterminowana pozostać wierna sobie. Film jest głównie adaptacją hitowego musicalu, który od dawna cieszy się popularnością zarówno na West Endzie, jak i na Broadwayu, ale nawiązuje także do książki Gregory’ego Maguire’a, która go zainspirowała. Jeśli widziałeś film z Judy Garland… wiesz już, jak to się skończy. Mimo to nie możemy się doczekać naprawdę zapierającego dech w piersiach i rozdzierającego wnętrzności musicalu filmowego.

Zdjęcia do obu filmów niedawno się zakończyły, a Chu udostępnia aktualizacje za pośrednictwem Instagrama. „Dziękuję ogromnej ekipie, obsadzie i zdjęciom @universalpictures za wsparcie najbardziej ambitnej produkcji kinowej, w jakiej kiedykolwiek brałem udział lub, szczerze mówiąc, kiedykolwiek byłem świadkiem” – napisał. „Zbudowaliśmy prawdziwy Munchkinland! Wielopoziomowy kampus Uniwersytetu Shiz! Chodziłem i robiłem zakupy w prawdziwym Szmaragdowym Mieście i spotkałem prawdziwą głowę Czarodzieja, która poruszała się w czasie rzeczywistym!”

Wicked: Część pierwsza trafi do kin 11 listopada 2024 r. Sprawdź, co jeszcze nadejdzie, korzystając z naszego przewodnika po najbardziej ekscytujących nadchodzących filmach.

Ten zwiastun nie był też jedyną nowością, która zadebiutowała podczas Super Bowl w 2024 r. – wylądowały także Twisters, Deadpool 3 i Kingdom of the Planet of the Apes.

Exit mobile version