Onime Marketing

Pierwszy zwiastun Twisters pokazuje, że kontynuacja przenosi filmy katastroficzne na nowy, ekstremalny poziom

Pierwszy zwiastun Twisters pokazuje, że kontynuacja przenosi filmy katastroficzne na nowy, ekstremalny poziom

Trzymajcie się foteli, dzięki Super Bowl pojawił się pierwszy zwiastun Twisters i wygląda na to, że zbliża się katastrofa.

Film wyreżyserowany przez Lee Isaaca Chunga, najbardziej znanego z ukochanego niezależnego hitu Minari, jest samodzielną kontynuacją klasycznego filmu z 1996 roku (z Helen Hunt i Billem Paxtonem) o grupie łowców burz. W tej nowej odsłonie Top Gun występują: Glen Powell z Mavericka w roli samozwańczego „pogromcy tornad” i Daisy Edgar-Jones z Normal People w roli naukowca z głównego duetu. Transformers: Anthony Ramos z „Rise of the Beasts”, Sasha Lane, Kiernan Shipka, Katy O’Brian i sam Superman David Corenswet uzupełniają drugoplanową obsadę w gwiazdorskim filmie katastroficznym.

Zwiastun daje nam także pierwszy wgląd w fabułę filmu katastroficznego, która do tej pory była owiana tajemnicą. Co najważniejsze, tym razem nasi łowcy burz napotykają nie jedno, ale dwa tornada, a słowa „mamy bliźniaków” mówią nam dokładnie, na czym polega zwrot akcji (gra słów nie zamierzona) w tej nowej części. Wygląda na to, że zrównaliśmy się z burzami ze względu na skutki zmian klimatycznych – zatem zmiana dość na czasie.

I jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę, że jest to zwiastun filmu katastroficznego, jest w nim mnóstwo rzezi. Ludzie wyrzucani są dziko w powietrze, gospodarstwa rolne są doszczętnie zniszczone, samochody niszczone i cóż, wszystko leci. Absolutnie nie możemy się doczekać – można wręcz powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni (znowu gra słów nie jest zamierzona, zaufaj nam).

Powell powiedział, że pod koniec 2023 r Moda że film „nie jest ponownym uruchomieniem”, potwierdzając, że zamiast tego jest to nowe podejście. Powiedział: „Nie próbujemy odtworzyć historii z pierwszej części. To całkowicie oryginalna historia. Nie ma żadnych postaci z oryginalnego filmu, więc nie jest to tak naprawdę kontynuacja. To po prostu osobna, samodzielna historia we współczesnych czasach. -dzień.” Aktor, który promował wówczas swoją komedię romantyczną „Everyone But You”, dodał, że „ludzie kontra pogoda to bardzo uniwersalny pomysł – jak bezsilni jesteśmy w rzeczywistości w obliczu tych sił kataklizmu”.

Twisters trafi do kin 19 lipca 2024 roku. Kontynuacja nie była też jedynym nowym zwiastunem wypuszczonym podczas Super Bowl – zadebiutowały także nowe spojrzenia na Wicked, Deadpool 3 i Kingdom of the Planet of the Apes.

Aby poznać więcej nadchodzących filmów, poniżej znajdziesz daty premier filmów w 2024 r., o których musisz wiedzieć.

Exit mobile version