Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pierwszy zwiastun Twisters pokazuje, że kontynuacja przenosi filmy katastroficzne na nowy, ekstremalny poziom

/
/
/
27 Views

Trzymajcie się foteli, dzięki Super Bowl pojawił się pierwszy zwiastun Twisters i wygląda na to, że zbliża się katastrofa.

Film wyreżyserowany przez Lee Isaaca Chunga, najbardziej znanego z ukochanego niezależnego hitu Minari, jest samodzielną kontynuacją klasycznego filmu z 1996 roku (z Helen Hunt i Billem Paxtonem) o grupie łowców burz. W tej nowej odsłonie Top Gun występują: Glen Powell z Mavericka w roli samozwańczego „pogromcy tornad” i Daisy Edgar-Jones z Normal People w roli naukowca z głównego duetu. Transformers: Anthony Ramos z „Rise of the Beasts”, Sasha Lane, Kiernan Shipka, Katy O’Brian i sam Superman David Corenswet uzupełniają drugoplanową obsadę w gwiazdorskim filmie katastroficznym.

Zwiastun daje nam także pierwszy wgląd w fabułę filmu katastroficznego, która do tej pory była owiana tajemnicą. Co najważniejsze, tym razem nasi łowcy burz napotykają nie jedno, ale dwa tornada, a słowa „mamy bliźniaków” mówią nam dokładnie, na czym polega zwrot akcji (gra słów nie zamierzona) w tej nowej części. Wygląda na to, że zrównaliśmy się z burzami ze względu na skutki zmian klimatycznych – zatem zmiana dość na czasie.

I jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę, że jest to zwiastun filmu katastroficznego, jest w nim mnóstwo rzezi. Ludzie wyrzucani są dziko w powietrze, gospodarstwa rolne są doszczętnie zniszczone, samochody niszczone i cóż, wszystko leci. Absolutnie nie możemy się doczekać – można wręcz powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni (znowu gra słów nie jest zamierzona, zaufaj nam).

Powell powiedział, że pod koniec 2023 r Moda że film „nie jest ponownym uruchomieniem”, potwierdzając, że zamiast tego jest to nowe podejście. Powiedział: „Nie próbujemy odtworzyć historii z pierwszej części. To całkowicie oryginalna historia. Nie ma żadnych postaci z oryginalnego filmu, więc nie jest to tak naprawdę kontynuacja. To po prostu osobna, samodzielna historia we współczesnych czasach. -dzień.” Aktor, który promował wówczas swoją komedię romantyczną „Everyone But You”, dodał, że „ludzie kontra pogoda to bardzo uniwersalny pomysł – jak bezsilni jesteśmy w rzeczywistości w obliczu tych sił kataklizmu”.

Twisters trafi do kin 19 lipca 2024 roku. Kontynuacja nie była też jedynym nowym zwiastunem wypuszczonym podczas Super Bowl – zadebiutowały także nowe spojrzenia na Wicked, Deadpool 3 i Kingdom of the Planet of the Apes.

Aby poznać więcej nadchodzących filmów, poniżej znajdziesz daty premier filmów w 2024 r., o których musisz wiedzieć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar