Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pierwszy zwiastun nowego dystopijnego horroru Caitlin Cronenberg wygląda na godnego następcę horroru jej rodziny

/
/
/
41 Views

Nadchodzący dystopijny thriller Caitlin Cronenberg Humane zapowiada się na naprawdę dobrą zabawę.

W krótkim klipie, który można obejrzeć powyżej, nadeszła swego rodzaju apokalipsa, a światowi przywódcy doszli do wniosku, że aby ją naprawić, musi umrzeć 20% populacji. Jeden ojciec szczęśliwie zgłasza się na ochotnika wraz ze swoją żoną na śmierć, ale ona odchodzi… a rząd nie opuści domu, dopóki nie uda się zebrać dwóch ciał. Rozpętało się piekło – i tak, to Stevie ze Schitt’s Creek dzierżący nóż.

Jak głosi oficjalne streszczenie: „Zaledwie kilka miesięcy po globalnym załamaniu ekologicznym, które zmusiło światowych przywódców do podjęcia ekstremalnych środków w celu zmniejszenia populacji Ziemi, niedawno emerytowany dziennikarz zaprasza swoje dorosłe dzieci na kolację, aby ogłosić swój zamiar przyłączenia się do nowego ogólnokrajowego programu eutanazji. Ale kiedy plan ojca kończy się tragicznie, wśród jego dzieci wybuchają napięcia i chaos”.

Wyreżyserowany przez Cronenberga na podstawie scenariusza Michaela Sparagi, w obsadzie znajdują się niedoceniany ulubieniec Kanadyjczyka Jay Baruchel (Blackberry), Emily Hampshire (Schitt’s Creek), Peter Gallagher (Palm Springs) i Enrico Colantoni (Vandits).

Caitlin jest córką legendy body horroru Davida Cronenberga i siostrą reżysera Infinity Pool Brandona Cronenberga. Humane to pierwszy pełnometrażowy film Caitlin, po nakręceniu jednominutowego filmu krótkometrażowego zatytułowanego The Death of David Cronenberg, który został sprzedany na aukcji NFT w 2021 roku.

Humane ukaże się w USA 26 kwietnia, a najprawdopodobniej trafi do Shudder jeszcze w tym roku. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą listę najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar