Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pierwszy zwiastun GTA 6 w zabawny sposób odtworzony w dziwnym, obcym świecie Morrowinda

/
/
/
45 Views

Debiutancki zwiastun Grand Theft Auto 6 został w zabawny sposób odtworzony w dziwnej i wspaniałej grze Elder Scrolls 3: Morrowind.

Streamer Twitcha, Micky D, na początku tego tygodnia, 3 stycznia, zamieścił zwiastun parodii na stronie internetowej znanej wcześniej jako Twitter, z pulsującą rockową piosenką Toma Petty’ego Love Is A Long Road odtwarzaną w wielokątnym obcym świecie Morrowind, tak jak to miało miejsce w pierwszym zwiastunie GTA 6.

Zobacz więcej

Gdy muzyka zaczyna rosnąć, kamera zwiastuna przesuwa się po dziwnym świecie Morrowinda, zastępując ujęcia pięknych, skąpanych w słońcu wybrzeży GTA 6 nastrojowymi jeziorami. Ujęcia kiepskich skuterów wodnych zostają zastąpione postrzępionym statkiem. Co najzabawniejsze, ujęcia przedstawiające aligatory i ptaki zostały zastąpione potężnymi meduzami, które nawiedzają Morrowind.

Sprawy stają się nawet nieco ryzykowne, gdy widzimy kobiety sugestywnie tańczące – jeśli tak to można nazwać – w barze/stodole, a dzicy NPC z Morrowinda rzucają się na satyryczne klipy z GTA 6 w mediach społecznościowych. Dziwactwa Morrowinda są nadal uwielbiane przez społeczność, pomimo nieco przestarzałego projektu, i zawsze cieszę się, gdy widzę nowe, zabawne treści powstałe na podstawie jedynej w swoim rodzaju osobowości.

I dobrze, bo prawdopodobnie już niedługo nie zobaczymy oficjalnego drugiego zwiastuna GTA 6. Internetowi detektywi teoretyzują, że we wrześniu przyszłego roku pojawi się kolejny zwiastun, oparty na strzałach z kluczowej grafiki, która rzekomo zawiera komunikat w alfabecie Braille’a. Premiera gry przewidziana jest na rok 2025, więc prawdopodobnie będziemy czekać miesiące na kolejną odsłonę, niezależnie od tego, czy teorie fanów są prawdziwe, czy fałszywe.

Podczas gdy czekamy, odkryj dziwna historia najbardziej tajemniczej wyciętej postaci z GTA 3 który spekulował na temat powiązań z terroryzmem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar