Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pierwsze DLC do gry Dredge, The Pale Reach, ukaże się w listopadzie

/
/
/
36 Views

Pogłębiać był cudowną niezależną niespodzianką kiedy wystartował na początku tego roku, ale jeśli sprawiło, że zapragnąłeś przetrwania bardziej upiornego statku, masz szczęście. Blady zasięg to pierwsze DLC do Dredge, które ukaże się za nieco ponad miesiąc. Więcej informacji na temat The Pale Reach można znaleźć w zwiastunie poniżej.

Akcja DLC osadzona jest w lodowatych wodach i będzie zawierać „1–3 godziny zawartości” i będzie dostępna w dowolnym momencie rozgrywki. Oprócz nowej historii pobocznej, dodatek doda do świata Dredge 11 kolejnych gatunków ryb i krabów, umożliwi stworzenie dodatku do statku, który przebije się przez małe góry lodowe w wodzie, a także doda bloki lodu w celu wydłużenia półki -życie niektórych połowów. W zwiastunie pojawiają się także nowe potwory, takie jak ogromny lodowy krab i czworonożne stworzenie przypominające narwala. The Pale Reach będzie można kupić od 16 listopada, a Dredge będzie dostępny na wszystkich głównych platformach.

Więcej informacji o Dredge znajdziesz w tym odcinku programu GI. Następnie przeczytajcie, jak wydawca gry, firma Team17, zapowiedział w tym tygodniu falę zwolnień wraz z odejściem jej dyrektora generalnego Michaela Pattisona.


Czy sprawdzisz DLC Dredge’a? Daj nam znać w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar