Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Pierwsza duża aktualizacja Enshrouded dodaje do survival RPG nowe lochy tak trudne, że twórcy odradzają granie w nie solo, nie zapominajmy też o drzwiach Hobbita

/
/
/
35 Views

Wreszcie ukazała się pierwsza duża aktualizacja Enshrouded i wśród wielu, wielu zmian jej największym dodatkiem są nowe, wymagające lochy, które znajdziesz w każdym Biomie.

w Opis zmiandeweloper Keen Games twierdzi, że „największą częścią aktualizacji są niewątpliwie Hollow Halls”, tytułowe lochy zaprojektowane tak, aby stanowić nowe i zdecydowanie zagrażające życiu wyzwanie dla ocalałych.

Jak trudne są nowe lochy Hollow Halls? Cóż, Keen Games twierdzi, że „przetestuje twoją siłę charakteru” i „zdecydowanie” zaleca „dobre przygotowanie i zabranie ze sobą najlepszych produktów spożywczych, a także ognisk, aby odpocząć podczas eksploracji. Można je uruchomić jako gracz solo, ale może to być bardzo wymagające doświadczenie i zalecamy zabranie ze sobą kilku przyjaciół.”

Z materiału filmowego z powyższego zwiastuna wynika, że ​​te nowe lochy są całkowicie przepełnione skellie, z których niektóre dzierżą broń, inne nie, a jest też kilka szkieletowych psów, których zabicie będzie sprawiało mi ogromny ból .

Na szczęście w zamian za twoje wysiłki znajdziesz także nową legendarną broń, zasoby rzemieślnicze, trofea, a gdzieś po drodze nowego „upiornego NPC”, którego możesz sprowadzić z powrotem do swojej bazy jako ocalały. Niewiele więcej wiadomo o nowym ocalałym, ale sądząc po atmosferze lochów, w których żyją, istnieje duże prawdopodobieństwo, że należą do odmiany szkieletowej.

Do każdego biomu w Enshrouded dodano Puste Sale, które są wypełnione nowymi wrogami i wyzwaniami odpowiadającymi poziomowi biomu, w którym się znajdują. „Te nowe, zniechęcające lochy oferują mnóstwo nowych wyzwań i ekscytujących nagród” – czytamy w notatce o aktualizacji. Po prostu porozmawiaj z Alchemikiem, aby rozpocząć serię zadań, które poprowadzą Cię przez nową zawartość.

Och, jak mogłem zapomnieć o dziurach Hobbita? Budowanie dziurawych domów w Hobbicie w grach takich jak Minecraft, a teraz Enshrouded to podstawa gier survivalowych i zgodnie z tradycją „Cade the Carpenter oferuje teraz nowy zestaw okrągłych drzwi i okien” dla Twojego skromnego – lub mniej skromnego – mieszkania.

Tu są najlepsze gry survivalowe możesz dzisiaj zagrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar