Onime Marketing

Pięć adresów IP, które byłyby świetnymi grami Warriors

Pięć adresów IP, które byłyby świetnymi grami Warriors


Pięć adresów IP, które byłyby świetnymi grami Warriors

Od Kirby do Yakuzy, stworzyliśmy listę pięciu różnych adresów IP, które naszym zdaniem będą idealnymi grami Warriors na Nintendo Switch

Najnowsza część serii Warriors, Fire Emblem Warriors: Three Hopes, reprezentuje kolejny udany crossover między strategiczną grą RPG Nintendo a gatunkiem Musou firmy Omega Force. Ale jakie inne serie byłyby dla niektórych wspaniałych gier Warriors?

Od czasu oryginalnego Dynasty Warriors w 1997 roku i jego wielu sequeli, nowsze spin-offy firm zewnętrznych z Nintendo, Square Enix i Atlus pomogły podnieść poziom gier 1v1000 Koei Tecmo. Dzieje się tak głównie dzięki sprytnemu wykorzystaniu słynnej, przesadnej walki z gatunku zmieszanej z tradycyjnymi elementami z innych serii. Jednak to nie wystarczy. Uważamy, że więcej IP może płynnie przejść do Gry wojowników.

Dzięki spin-offom „Warriors” dla gier takich jak The Legend of Zelda, Dragon Quest i Fire Emblem, które doskonale sprawdzają się w gatunku gier akcji, jest jeszcze kilka serii, które idealnie pasowałyby do ponadprzeciętnej akcji i zapewniały coś nowego do wdrożenia przez zespół programistów. Mówimy o IP, które mogą zabrać nas do wielu rozpoznawalnych lokalizacji, są wypełnione niezapomnianymi postaciami i absolutnie zgrywałyby się jak gra Warriors.

Oto pięć kolejnych serii, które naszym zdaniem byłyby świetnymi grami Warriors.

Adresy IP, które powinny mieć grę Warriors

Dwie postacie z Final Fantasy IX walczą na miecze

Final Fantasy

Biorąc pod uwagę sukces Dragon Quest z rozgrywką w stylu Warriors w Dragon Quest Heroes i jego sequelu, zaskakujące jest, że Square Enix nie próbowało tego ponownie w Final Fantasy. Gra Final Fantasy Warriors miałaby mnóstwo materiałów źródłowych do pracy i mnóstwo opcji dla grywalnych postaci, w tym słynnych bohaterów i złoczyńców. Sama liczba rozpoznawalnych lokalizacji i wrogów do zdziesiątkowania w tysiącach sprawia, że ​​jest to idealne uderzenie z nostalgią.

Podobnie jak inne odnoszące sukcesy Warriors oparte na istniejącej nieruchomości, Final Fantasy Warriors musiałyby być czymś więcej niż zwykłą pracą kopiuj-wklej. Musiałoby to przypominać grę Final Fantasy, a także tytuł Musou. Na szczęście możesz dołączyć drzewka umiejętności, dżingiel awansujący, a może nawet listę zadań, aby poczuć się jak prawdziwa kompilacja tego, co sprawia, że ​​obie franczyzy są tak uwielbiane. Dodatkowo, przywołania wypełniające ekran, które zabijają setki wrogów naraz, brzmią zbyt zabawnie, aby je ignorować.

Jakuza

Podczas gdy Yakuza jeszcze nie zaszczyciła Switcha (poważnie, Sega?) Fantastyczną opowieścią, budowaniem świata i zabawnymi sytuacjami, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Sega brakuje triku, by nie współtworzyć gry Yakuza Warriors z Omegą Siła i uwalnianie na platformie. Seria Yakuza jest już znana ze swojej walki i zadawania bólu niezliczonym zbirom. Najwyższy czas, aby akcja została podkręcona do 11.

Widzimy to teraz, przejmując kontrolę i przełączając się między Kazuma Kiryu, Goro Majima, Ichiban Kasuga i innymi w wojnie przeciwko różnym i nacierającym klanom Yakuza w Kamurocho. Dzięki dramatycznej i często przezabawnej narracji serialu jesteśmy pewni, że zespół mógłby przygotować coś spektakularnego, co w wiarygodny sposób połączy wszystkie postacie serialu.

Częścią tego, co sprawia, że ​​gry Warriors są tak dobre, są absurdalne ataki specjalne. Szereg minigier Yakuzy może w tym pomóc (nie wspominając o bardziej absurdalnych atakach specjalnych Like a Dragon). Kiryu używa kuli do kręgli, aby powalić dziesiątki wrogów naraz, czy ktoś?

Gwiezdne Wojny

Dawno temu, w odległej galaktyce, Gwiezdne Wojny powinny zostać opracowane. pojedynki na miecze świetlne 1 na 1000 ze szturmowcami, wojna Gungan z armią droidów, wojny klonów i wygrywanie z przeciwnościami losu. Wszystko w Gwiezdnych Wojnach krzyczy Musou. Dzięki setkom grywalnych postaci do wyboru, wyposażonych w blastery, miecze świetlne i boomy, ta kosmiczna opera doskonale przełoży się na gatunek wojowników.

Gwiezdne Wojny dałyby Omega Force coś nowego do pracy: bitwy kosmiczne / walki psów. Chociaż widzimy coś podobnego do Divine Beasts w Hyrule Warriors: Age of Calamity, pracującego nad wykaszaniem sił naziemnych w Sokole Millenium, jesteśmy w trakcie zabierania szablonu Musou do gwiazd. Nie jesteśmy pewni, jak rozgrywka Musou sprawdziłaby się jako walka psów, ale jesteśmy bardziej niż chętni, aby się tego dowiedzieć.

Kirby

Chociaż Nintendo odniosło wiele sukcesów dzięki serii Hyrule Warriors i Fire Emblem Warriors, uważamy, że może zrobić więcej z gatunku Musou dzięki ulubionemu różowemu blobowi. Kirby Warriors byłoby w domu dla obu serii, wykorzystując w pełni uroki obu serii. Kirby nie tylko ma długą listę postaci do wyboru i typy wrogów do walki z hordami (a także te klasyczne bitwy z bossami), ale ma również umiejętności kopiowania.

Standardowe umiejętności kopiowania Kirby’ego sprawdziłyby się doskonale w grze 1v1000. Rozrywaj kombinacje za pomocą umiejętności jojo, używaj bomb, aby zlikwidować dziesiątki wrogów naraz, i krzycz do mikrofonu, aby wypełnić ekran ostatecznym atakiem. Możliwości są nieskończone. Gra Kirby Warriors musiałaby również korzystać z nowego trybu kęsów Kirby’ego i hipernowej. Przekształcasz się w „Carby”, aby rozpędzać się do wrogów i używać hipernowej do jednoczesnego wsysania grup wrogów. Kirby Warriors byłyby bardzo chaotyczne. Tak jak nam się podoba. Kirby może okazać się gwiazdą pokazu Musou.

Królestwa Serca

Tak, wiemy, że już zastanawialiśmy się, w jaki sposób Final Fantasy może tak skutecznie przejść do gry Warriors, ale Kingdom Hearts może być jeszcze lepiej dopasowane. Gra Warriors, w której możesz grać jako ulubieńcy serii Sora, Aqua i Hercules. Chociaż jedna franczyza Disneya jest już wymieniona powyżej, co powiesz na wszystkie ich klasyki w jednym miejscu z tonami dodanych Heartless i Nobodies do wyeliminowania, a także przyjaźni do uratowania? Jest tak idealnie dopasowany, że spieszymy do Square Enix, Disneya i Koei Tecmo, aby to stało się teraz.

Standardowa rozgrywka Kingdom Hearts, z płynną walką i efektownymi atakami przywołania, jest doskonale przygotowana do Musou. Sama liczba grywalnych postaci do wyboru, z których każda ma inny styl gry, również jest oszałamiająca. Użyj Jacka Sparrowa, aby uwolnić Krakena w świecie Toy Story, Kaczora Donalda niszczącego niezliczonych wrogów za pomocą ataku firag w Zamku Bestii i dziesiątkując tysiące Okrutników jako Kubuś Puchatek w Port Royal.

Znając twórcę serii, Tetsuyę Nomurę, cała sprawa będzie całkowicie kanoniczna i wymagana do pełnego zrozumienia całej fabuły serii. Nie mielibyśmy tego w żaden inny sposób. Cokolwiek musimy zrobić, aby ta gra się wydarzyła, zrobimy to.

Exit mobile version