Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Piąty dodatek do gry Pathfinder: Wrath Of The Righteous, Lord Of Nothing, trafi na komputery osobiste i konsole w listopadzie

/
/
/
96 Views

Deweloper Owlcat Games ujawnił Lord of Nothing, piąte DLC do Pathfinder: Wrath of the Righteous. Rozpoczyna się dokładnie w miejscu, w którym zakończyło się DLC Through the Ashes, i ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC w listopadzie.

Mówiąc dokładniej, Lord of Nothing trafi na konsole i komputery PC 21 listopada. To DLC przenosi graczy do zupełnie nowych lokacji, wprowadza nowe postacie i stawia przed graczami zadanie pokonania nowych wrogów. Kontynuuje historię Sendriego i Rekartha oraz miejsca, w którym widzieliśmy ich po raz ostatni w DLC Through the Ashes.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun DLC Lord of Nothing do gry Pathfinder: Wrath of the Righteous:

„W miarę jak coraz więcej tajemnic kryjących się za zachowaniem Sendriego pojawia się wśród bezlitosnych krain lodu i ciemności, ze zła ogarniającego Golariona wyłoni się coraz więcej niebezpiecznych wrogów i stworzeń” – czytamy w komunikacie prasowym. „Ale nie cała nadzieja stracona, bo nowy towarzysz, nowi dziwni sojusznicy, a nawet interwencja Dowódcy, awatara gracza z głównego wątku fabularnego, poprowadzą poszukiwaczy przygód ku prawdzie i wszystkiemu, co się z nią wiąże”.

Owlcat mówi, że Lord of Nothing wprowadza do drużyny Pentę, nowego towarzysza-androida, który potrafi wykorzystać swoje umiejętności wzmacniające, aby wytyczyć drogę naprzód. Penta będzie ważna, gdy gracze będą przemierzać zamarzniętą krainę, aby odkryć tajemniczą wieżę czarodzieja, Plan Cienia i nie tylko. Poza historią z DLC, Lord of Nothing przynosi ze sobą 15 nowych archetypów, zaklęć, atutów i nie tylko.

Oto kilka zrzutów ekranu z Lord of Nothing:

Dla niewtajemniczonych Pathfinder: Wrath of the Righteous to „izometryczna gra RPG oparta na fabule, w której gracze zabierają własne, stworzone na zamówienie postacie do Rany Świata, aby zamknąć szczelinę w Otchłani i przywrócić pokój zdruzgotanemu narodowi”. Można to zobaczyć w zwiastunie Pathfinder: Wrath of the Righteous. W grze dostępnych jest 25 klas, 12 ras graczy, mnóstwo magii i umiejętności oraz wiele więcej. Lord of Nothing to piąty z sześciu zaplanowanych DLC do Pathfinder: Wrath of the Righteous.


Czy zamierzasz sprawdzić dodatek Pathfinder: Wrath of the Righteous do Lord of Nothing? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar