Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Paul Dano z Batmana wyjaśnia, jak poradził sobie ze swoją najdziwniejszą rolą w nowym filmie science-fiction Netflix: gigantycznym kosmicznym pająkiem

/
/
/
72 Views

Paul Dano w swojej dotychczasowej karierze mierzył się ze wszystkim, od klasycznego złoczyńcy Batmana po dramat Stevena Spielberga, ale Spaceman oferuje mu najdziwniejszą rolę w historii. W filmie science-fiction Netflix Dano wciela się w obcego pająka o imieniu Hanuš, który ukrywa się w cieniu statku kosmicznego Adama Sandlera.

Aktor, który w filmie wciela się w jedną ze swoich pierwszych ról lektora, mówi GamesRadar+ i podcastowi Inside Total Film, że sprzedano go od pierwszego rzutu. „Spodobał mi się ten pomysł, ale wykonanie też mi się podobało” – uśmiecha się. „Po prostu Adam Sandler sam na statku kosmicznym rozmawiający z gigantycznym pająkiem, a już chcesz to zobaczyć lub przeczytać”.

Jego bohater w filmie to istota z zamierzchłych czasów, którą pociąga za sobą związek z astronautą Jakubem Procházką. Gdy para nawiguje jako jedyne dwie istoty na krańcu galaktyki, film podąża za nimi, gdy dzielą się medytacjami na temat życia, śmierci i miłości.

„W pewnym sensie podobało mi się to, że był jak doula śmierci, przewodnik duchowy, facet w stylu zen, który przeżył te wszystkie czasy i te wszystkie galaktyki” – dodaje Dano. „Podoba mi się, że film opowiadał o tajemnicy tkwiącej w nas samych i mam wrażenie, że science fiction na to pozwala: jesteś w kosmosie, ale tak naprawdę jesteś sam w środku”.

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Dano jest dobrze znany z tego, że przygotowując się do ról, zagłębia się w historie swoich postaci. Ze swojej strony jako Człowiek-Zagadka w Batmanie stworzył historię swojej postaci, która później została przekształcona w serię komiksów. Jego podejście do Hanuša również było rygorystyczne, choć nieco inne – mówi.

„Po pierwsze, wziąłem wszystko, co tam jest, za dobrą monetę, co oznacza, że ​​pamiętam Johana [Renck, director] pytając mnie, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy: „Czy myślisz, że Hanuš istnieje naprawdę?” A ja na to: „No cóż, oczywiście”. Nie sądzę, że można zagrać kogoś, kto nie jest prawdziwy [and] Naprawdę podobało mi się to, co było w jego małej historii, a mianowicie, że jego cywilizacja została utracona, że ​​podróżował przez tysiące lat i że on sam wrócił do początku”.

Dano dodaje, że jest to coś, z czym według niego może się utożsamić. „Naprawdę pomyślałam: «Nie wiem, czy sama chciałabym wrócić do początku» i myślę, że on poprzez Jakuba odkrywa w sobie jakieś ludzkie uczucie zwane miłością. Każda postać jest trochę inna, każdy utwór jest inny. trochę inaczej i myślę, że musisz podążać za tym, o co ta rzecz cię prosi, co cię do tego prowadzi, ale tak, ogólnie rzecz biorąc, chcesz zbudować trochę życia.

Nie był jedynym, który badał postać inną niż ta, nad którą pracował wcześniej, ponieważ film przedstawia najbardziej dramatyczną rolę Sandlera w dotychczasowej historii. Sandler opowiada nam także o współpracy z reżyserem, aby wprowadzić do jego spektaklu „Adama Sandlera zerowego”.

Spaceman pojawi się w serwisie Netflix 1 marca. Pełną rozmowę z Sandlerem i jego partnerem Dano znajdziesz w podcaście Inside Total Film, który będzie dostępny w tym tygodniu.

Mamy także listę najlepszych filmów z serwisu Netflix i najlepszych filmów science-fiction do strumieniowego przesyłania strumieniowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar