Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Partner Hideo Kojimy w filmie Death Stranding zostaje ujawniony poprzez koszulkę za 40 dolarów

/
/
/
79 Views

Hideo Kojima współpracuje z A24, firmą stojącą za Everything Everywhere All at Once i Uncut Gems, przy filmie Death Stranding.

Jak ujawniono na Sklep A24 – i oznaczony przez Wario 64 na Twitterze – studio i dystrybutor produkcji filmowej ogłosiły: „To już oficjalne: nawiązaliśmy współpracę z Kojima Productions przy pełnometrażowej adaptacji uznanej gry wideo Hideo Kojimy Death Stranding na żywo”. Możesz nawet kupić koszulkę za 40 dolarów z logo A24, która otrzyma metamorfozę Death Stranding.

Wygląda na to, że informacja ta została ogłoszona wcześniej. Użytkownik Reddita RedSeven4 odkrył logo A24 podczas przeglądania strony internetowej Kojima Productions.

Nie jest jasne, w jaki sposób A24 będzie zaangażowane, ale z pewnością wnosi to znaczny rodowód kinowy. Talk to Me, Past Lives i The Whale to tylko niektóre z tytułów, które częściowo wyprodukował lub przy których brał udział w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Inne cieszące się uznaniem dzieła to „Lady Bird”, „Zielony rycerz” i „Wszystko wszędzie na raz”, które na początku tego roku zdobyły nagrodę dla najlepszego filmu.

Death Stranding, wydany w 2019 roku, opowiada niesamowicie proroczą historię kuriera Sama Portera Bridgesa (Norman Reedus), który walczy o ponowne połączenie podzielonych Stanów Zjednoczonych po apokaliptycznym wydarzeniu znanym jako „Death Stranding”.

Niewiele wiadomo na temat adaptacji filmowej – w tym czy powróci cała litania gwiazd, w tym Reedus, Lea Seydoux i Lindsay Wagner – ale Hideo Kojima wcześniej ujawnił, że będzie „głęboko zaangażowany” w produkcję.

„Żeby było jasne, jestem głęboko zaangażowany w produkcję, nadzorowanie, układanie fabuły, wygląd, projekt i treść filmowej adaptacji DS, ale nie odpowiadam tylko za reżyserię” – Kojima napisał na Twitterze w czerwcu.

Legendarny deweloper ogłosił niedawno także grę na konsolę Xbox OD, we współpracy z Jordanem Peele, z Sophią Lillis (Dungeons and Dragons) i Hunterem Schaferem (Euphoria).

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z nowymi grami na konsolę Xbox Series X i nadchodzącymi filmami, na które musisz czekać w 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar