Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Palworld staje się dopiero szóstą grą Steam, która osiągnęła milion graczy jednocześnie, pobijając Cyberpunk 2077 w księgach rekordów

/
/
/
25 Views

Palworld kontynuuje swój rekordowy rozwój we wczesnym dostępie, wyprzedzając takich gigantów jak Cyberpunk 2077 na listach przebojów wszechczasów Steam.

Według szacunków liczba graczy, która pozwala na oswajanie potworów i budowanie baz, osiągnęła szczytowy poziom 1 200 000 jednocześnie Baza danych Steama. To sprawia, że ​​Palworld jest dopiero szóstą grą, która kiedykolwiek przekroczyła próg miliona, co stawia ją w lidze z absolutnymi gigantami, takimi jak Cyberpunk 2077, Dota 2, MMO Lost Ark, Counter-Strike 2 i PUBG: Battlegrounds.

Dzięki wciąż rosnącemu sukcesowi Palworld jest obecnie rekordzistą pod względem płatnej gry z najwyższą liczbą graczy jednocześnie, przekraczającą nawet imponujące liczby Cyberpunka 2077. Jedyne gry, w których występuje większa liczba graczy jednocześnie, są grami free-to-play – choć należy zauważyć, że liczba PUBG była wciąż wyższa, zanim nastąpił skok w tryb free-to-play.

Zobacz więcej

Szacunki na Steamie nie dają jednak pełnego obrazu, ponieważ gra jest również dostępna na Xbox Series X|S, Game Pass i Epic Games Store. Deweloper Pockpair ogłoszony że w dniu dzisiejszym na wszystkich platformach w grę przekroczyło 1,3 miliona jednoczesnych graczy, chociaż serwery wciąż uginają się pod ciężarem tak wielu osób mających problemy z łącznością wpływające na tryb współpracy.

Co zaskakujące, awans Palworld na szczyt nie zajął dużo czasu w porównaniu ze stopniowym wzrostem liczby przekazów ustnych, którymi cieszą się inne perełki rzemiosła i przetrwania, takie jak Valheim. Gra bardzo szybko osiągnęła imponujący szczyt 200 000 w ciągu zaledwie godzin, by w ciągu następnego dnia zwiększyć tę liczbę czterokrotnie. Sprzedała się także w dwóch milionach egzemplarzy w zaledwie 24 godziny, a wszystko to przy zachowaniu pozytywnych recenzji użytkowników na Steamie.

Dla tych, których zaskoczyło, przyciągające wzrok założenie Palworld zapowiadało się na grę w oswajanie potworów, w której nietypowe Pokemony władają karabinami maszynowymi i w której możesz zmusić wszystkich swoich znajomych do pracy w fabryce. Bardzo mocno opiera się na tej nerwowej osobowości, pozwalając nawet graczom na chwytanie innych ludzi i sprzedawanie ich części na czarnym rynku, ku radości i przerażeniu wielu.

Widzisz, o co tyle szumu? Wymeldować się jak złapać Palsa i opanuj Tabela typów Palworld dla przewagi w walce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar