Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Palworld robi najbardziej znany żart primaaprilisowy, ogłaszając przeklętą symulację randkową: „Kolejki zdejmują ubrania”

/
/
/
23 Views

Palworld zapożyczył wiele z innych gier, aby stać się dzisiejszym gigantem poskramiającym potwory, a teraz studio oszukuje najstarszy korporacyjny żart z okazji Prima Aprilis w świecie gier wideo: udaje, że tworzy symulator randkowy.

Prima Aprilis przypadło miłośnikom Palworld dzień wcześniej, gdy deweloper Pocketpair wskoczył do mediów społecznościowych, aby ogłosić (prawdopodobnie fałszywy) spin-off z bardzo prawdziwym zwiastunem. „Palworld ~ More Than Just Pals” to nazwa wspomnianego studia fantasy poświęconego symulatorom randkowym tweety. „Czy pozostaniecie przyjaciółmi, czy się zakochacie? A może rozmontujecie i zjecie…”

Poniższy zwiastun przedstawia nam barwną szkołę średnią w stylu anime, która na nowo wyobraża sobie kilku wybranych znajomych jako uczniów. Na przykład różowa jaszczurka Lovander jest teraz „zalotnym senpai, który pragnie wszystkich chłopców”. Jeśli na myśl o romansujących stworzeniach przewracają ci się oczy, nie martw się. W zwiastunie pojawiają się także opcje romansu międzyludzkiego, takie jak, err, Czarny Marketer, który próbuje przekupić gracza na randkę.

Jeszcze przed wejściem na rynek we wczesnym dostępie, Palworld zyskał reputację nieco ostrzejszego podejścia do Pokemonów dzięki broni, czarnemu rynkowi narządów ludzkich i przymusowej pracy Pal. Czy więc naprawdę „wersja dla dorosłych” gry, w której „Kumple zdejmują ubrania”, jest zbyt oburzająca?

Ogłaszanie fałszywych spin-offów, zwykle w formie symulatorów randkowych lub powieści wizualnych, to coroczna tradycja studiów gier wideo w prima aprilis. Aby jednak okazać szacunek tam, gdzie się on należy, w zeszłym roku Overwatch otrzymało bardzo realistyczny symulator randkowy z niektórymi z naszych bohaterów. Sega poszła również o krok dalej i zamieniła swój żart w prawdziwą grę kryminalną z The Murder Of Sonic The Hedgehog, która w tamtym czasie stała się najlepiej ocenianą grą firmy na Steamie.

Dlaczego nie odpocząć z drugim (prawdziwym) najlepsze gry z gatunku powieści wizualnych tam?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar