Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Palworld pozwala dosłownie „odbić się od jaj” z błędem, który wystrzeliwuje graczy w powietrze

/
/
/
49 Views

Gracze Palworld odkrywają mnóstwo usterek i exploitów we wczesnym dostępie, a jeden z nich pozwala „unieść się z jaj” w bardzo dosłownym tego słowa znaczeniu.

Prostym założeniem Palworld jest to, że bierze elementy rzemieślnicze z gatunku przetrwania i miesza je z oswajaniem potworów a la Pokemon, tylko tym razem twoi przyjaciele stworzeni mają broń i mogą być wykorzystywani do celów pracy fizycznej. Naturalnie oznacza to, że możesz łapać kumpli za pomocą Pal Spheres (odpowiedniki Poke Balla), ale przedmiot ten ma również zabawne i ukryte zastosowanie dodatkowe.

Zobacz więcej

Odkąd gra została udostępniona we wczesnym dostępie, gracze zamieścili w mediach społecznościowych posty na temat ukrytej usterki, która, jak widać na powyższym klipie, pozwala osiągnąć znaczną wysokość bez konieczności budowania wysokich konstrukcji lub zdobywania latających wierzchowców.

Sztuka polega na rzuceniu Pal Balla w dzikie stworzenie (lub człowieka, co jest niepokojące), wspiąć się na kulę, a gdy wskaźnik przechwytywania napełni się do 100%, twoja postać wystrzeliwuje w stronę atmosfery. Mogę sobie wyobrazić, że jest to znacznie szybszy sposób na wspinanie się po wysokich terenach lub po prostu poruszanie się po świecie, pod warunkiem, że masz wystarczającą wytrzymałość, aby szybować.

Coś mi mówi, że jeśli chodzi o exploity Palworld, dotarliśmy dopiero do wierzchołka góry lodowej, biorąc pod uwagę, że gra jest absolutnym megahitem i miliony graczy prawdopodobnie właśnie szukają błędów. Ta dzisiejsza gra stała się dopiero szóstą w historii grą na platformie Steam, która przekroczyła milion graczy jednocześnie, co jest wyczynem, którego nie udałoby się osiągnąć nawet takim molom, jak Elden Ring i Baldur’s Gate 3.

Na razie przeczytaj nasz pełny Tabela typów Palworld aby uzyskać dodatkową przewagę w walce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar