Onime Marketing

Overwatch 2: Ogłoszono współpracę K-Pop Le Sserafim, zawiera teledysk, tryb gry i skórki

Overwatch 2: Ogłoszono współpracę K-Pop Le Sserafim, zawiera teledysk, tryb gry i skórki

Deweloper Blizzard Entertainment ujawnił swoją pierwszą w historii współpracę muzyczną przy darmowej strzelance-bohaterach Overwatch 2 z grupą K-Pop Le Sserafim. Obie strony współpracowały nad nadchodzącym teledyskiem dla grupy K-Pop, a także nad zawartością do gry Overwatch 2.

Le Sserafim tworzy pięciu wykonawców: Kim Chaewon, Sakura, Huh Yunjin, Kazuha i Hong Eunchae. Grupa i Blizzard wspólnie pracują nad teledyskiem do kolejnego singla Le Sserafima, „Perfect Night”, który zadebiutuje 26 października o 21:00 czasu polskiego. Współpraca obejmuje także niestandardowy tryb gry inspirowany Le Sserafim dla Overwatch 2 oraz ekskluzywne przedmioty w grze, takie jak skórki bohaterów. Według Blizzarda więcej szczegółów na temat wydarzeń w grze pojawi się 30 października, ale zawartość zostanie udostępniona graczom 1 listopada.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z Le Sserafimem przy pierwszym wspólnym artyście muzycznym w naszej grze” – pisze w notatce prasowej dyrektor generalny Overwatch, Walter Kong. „Podobnie jak bohaterowie Overwatch, członkowie Le Sserafim są niesamowici jako jednostki, ale nie da się ich powstrzymać, gdy spotykają się razem”.

Blizzard twierdzi, że Le Sserafim pojawi się także na tegorocznym BlizzConie 4 listopada, aby wykonać „Perfect Night” i inne utwory w BlizzCon Arena po zakończeniu Community Night.

W międzyczasie przeczytaj Informator gier Zrecenzuj Overwatch 2, a następnie przeczytaj o obchodach pierwszej rocznicy Overwatch 2 przez firmę.


[Editor’s Note: This story has been updated to clarify that Le Sserafim will perform „Perfect Night” during BlizzCon and other songs]

Czy słuchasz Le Sserafim? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Exit mobile version