Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Otwarta beta finałowa rozpoczyna się jutro

/
/
/
139 Views

Jeśli ciekawi Cię The Finals, darmowa strzelanka inspirowana teleturniejami od Embark Studios, od jutra możesz spróbować przedsmaku gry w otwartej becie. W grę, która została ujawniona po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku, można było grać jedynie w zamkniętych testach przez ostatni rok.

Nowy zwiastun, którego premiera odbyła się podczas dzisiejszego podglądu partnerów Xbox, przedstawia strzelankę pierwszoosobową, w której drużyny rywalizują na wirtualnych arenach ku uciesze wiwatującej publiczności (i potencjalnych sponsorów). Areny, które opierają się na rozpoznawalnych lokalizacjach ze świata rzeczywistego, są w pełni zniszczalne i mogą być modyfikowane przez graczy.

Otwarta wersja beta dodaje nowy stadion Skyway do rotacji map. Wersja beta wprowadza także nowy tryb gry o nazwie Bank-It, w którym cztery trzyosobowe drużyny walczą o zebranie monet, a zwycięzca albo jako pierwszy osiągnie maksymalny limit, albo będzie miał najwięcej gotówki w banku na koniec rundy.

Gracze będą mieli dostęp do 20 broni, 26 gadżetów i 9 umiejętności używanych do zamieniania celów w deszcz złotych monet. Postęp przedmiotów będzie obejmował również 5 poziomów mistrzostwa dla każdej broni.

Otwarta wersja beta jest wieloplatformowa, więc mogą wziąć w niej udział gracze na PlayStation 5, Xbox Series X/S i Steam. Potrwa ona do 5 listopada. Wersja beta obejmuje bezpłatną przepustkę bojową z 16 ekskluzywnymi, stałymi nagrodami, które przenoszą się na ostateczne pełne uruchomienie gry.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar