Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Oszałamiająca animacja WoW Classic uwiecznia niesławną hardcorową śmierć streamera MMO i nawet on nie może uwierzyć, jak dobrze to wygląda: „Czekaj, czy to prawda?”

/
/
/
132 Views

Jedna z najbardziej kultowych śmierci streamerów na popularnych serwerach Hardkor WoW Classic została uwieczniona w filmie, który jest o wiele lepszy, niż powinien być, dzięki rzeczywiście jednemu utalentowanemu fanowi gier MMO.

Twórca zawartości niedługo po uruchomieniu serwerów Hardcore WoW Classic GuzuTV stał się wirusowy w całej społeczności MMO, choć prawdopodobnie nie z powodów, które by sobie tego życzył. Po wejściu do lochu z dziurą pośrodku – to będzie ważne za sekundę – rozpoczynają walkę z Weaverem, po czym odwracają się do kamery, aby pochwalić się podkładką pod mysz z motywem Dragonflight z World of Warcraft.

Kara za odwrócenie wzroku od skrzydlatej bestii? Atak odpychający, który wysyła ich w jedną stronę w dół, jak się domyślacie, do dziury w pokoju, prosto na śmierć. Zabawny klip, nazwany przez społeczność „dziurą w jednym”, stał się jeszcze zabawniejszy, ponieważ śmierć na serwerach Hardkor WoW Classic jest trwała, co oznacza, że ​​krótka utrata koncentracji kosztuje Guzu nie tylko postępy, ale także całą jego postać.

Teraz jeden doświadczony fan przekształcił całość w film skupiający się na Guzu i postaciach firmy. Atmosfera jest odpowiednio napięta, gdy grupa wdziera się do komnaty przed walką z Tkaczem. Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót, gdy postać Guzu sięga do sakiewki, po czym wyciąga – znowu, jak się domyślacie – tę samą podkładkę pod mysz Dragonflight z oryginalnego klipu. Resztę znasz.

Jeśli się zastanawiasz, Guzu na pewno widział ten film i dał mu swoją aprobatę.

„Czekaj, on naprawdę nakręcił ze mną film? Jasna cholera” – mówią na wstępie, wyrażając niedowierzanie wideo reakcji rzuca mnóstwo przekleństw – to dobry sposób. Jego początkowa reakcja może być moją ulubioną: „Czekaj, czy to prawda?”

Twórcy WoW Classic twierdzą, że Season of Discovery nie będzie „żadnym rodzajem alternatywnej historii dla World of Warcraft”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar