Onime Marketing

Osobowość, umiejętności i nie tylko Persona 5 Morgana

Osobowość, umiejętności i nie tylko Persona 5 Morgana


Osobowość, umiejętności i nie tylko Persona 5 Morgana

Jeśli jesteś fanem Morgany z Persony 5, trafiłeś we właściwe miejsce, gdy zagłębimy się w jego osobowość, jakie są jego umiejętności i kim są jego aktorzy głosowi

Jedną z najlepszych rzeczy w JRPG są postacie, które spotykasz, a Persona 5 z pewnością zapewnia w tym aspekcie – Morgana jest tego dowodem, a fakt, że jest kotem (pomimo stanowczo, że nie jest) sprawia, że ​​go kochamy nawet więcej. Koty i tak są fantastyczne, ale Morgana jest mrucząca pod każdym względem, od bycia uroczą w prawdziwym świecie po skopanie tyłka w metawersie.

Więc po prostu musieliśmy to umieścić Persona 5 Morgana prowadź razem, abyśmy mogli rozkoszować się tym uroczym kotkiem, gdy zagłębiamy się w jego osobowość, kim są jego aktorzy głosowi, jakie są jego umiejętności i nie tylko. Jedno jest pewne, Morgana jest jedną z najlepszych postaci Purrsona 5, a my będziemy bronić tego wzgórza do gorzkiego końca.

Oczywiście, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niektórych innych bohaterach, po prostu sprawdź nasze przewodniki Persona 5 Ann, Persona 5 Makoto, Persona 5 Joker, Persona 5 i Persona 5 Futaba. Mamy również przewodnik po datach premiery Persona 5 Switch, na wypadek gdyby nadchodząca wersja tytułu była dla Ciebie interesująca.

W każdym razie, dlaczego Morgana Persona 5 jest tak niesamowita.

Morgana z Persony 5 wygląda twardo

Kim jest Morgana z Persony 5?

Morgana jest jednym z członków założycieli Widmowych Złodziei Serc, co naturalnie czyni go jednym z głównych bohaterów, i chociaż jest stworzeniem podobnym do kota, mały facet mocno wierzy, że kiedyś był człowiekiem. Osobiście postanawiamy nie wyobrażać sobie świata, w którym Morgana nie jest małym puchem.

Persona 5 Osobowość Morgany

Oto, gdzie niektórzy ludzie mogą nie być wielkimi fanami Morgany, ale uważamy, że jego postawa jest katastrofalna. Widzisz, jest trochę niegrzeczny, arogancki, sarkastyczny i protekcjonalny, kiedy go spotykasz po raz pierwszy, co może być upierdliwe, ale jak mówimy, to doskonale przypomina mruczenie kota.

Jednak pomimo swojego nastawienia, Morgana jest osobą zrównoważoną i potrafi rozszyfrować, kiedy najlepiej zająć stanowisko lub pobiec na wzgórza (kolejna rzecz, w której koty są dobre, prawda?). Z drugiej strony łatwo rozprasza go następna błyszcząca rzecz, na którą się natknie. Naprawdę jest stereotypem dla swojego gatunku.

Jakie są umiejętności Persona 5 Morgana?

W walce Morgana jest wtajemniczony w miecze i procy, co oznacza, że ​​jest zdolny do walki bez względu na odległość dzielącą go od wrogów.

Kim jest aktor podkładający głos pod Persona 5 Morgana?

W japońskiej wersji Ikue Otani użycza swoich talentów Morgana, podczas gdy Cassandra Lee Morris przejmuje płaszcz w wersji angielskiej. Co więcej, obaj aktorzy głosowi powtarzają swoje role w anime Persona 5. Aha, a jeśli produkcja Persona 5 na żywo dojdzie do skutku, chcemy dać okrzyk Gremowi (AKA Xiao, patrz powyżej). Uważamy, że byłby doskonałą Morganą.

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o Morgana z Persona 5. Jeśli potrzebujesz czegoś nowego do gry, koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych gier RPG na Switcha.

Exit mobile version