Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Osobowość, umiejętności i nie tylko Persona 5 Makoto

/
/
/
118 Views


Osobowość, umiejętności i nie tylko Persona 5 Makoto

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Makoto z Persona 5, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ omawiamy jej osobowość, umiejętności, aktorów głosowych i nie tylko

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie tak bardzo kochają Persona 5, a jednym z nich są intrygujące postacie, które można znaleźć w środku, i być może jednym z najbardziej niezrozumiałych z nich wszystkich jest Persona 5 Makoto. Na początek prawdopodobnie zgodzisz się z opiniami innych postaci na temat tego bohatera, ale jest w niej coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Dlatego podjęliśmy się stworzenia tego przewodnika, aby dać ci lepszy wgląd w tę enigmatyczną postać, zagłębić się w jej osobowość, przedyskutować, jak możesz z nią romansować, jakie ma umiejętności w walce i kim są jej aktorzy głosowi.

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych bohaterach tego świata, możesz zapoznać się z naszymi przewodnikami po postaciach Persona 5, Persona 5 Joker, Persona 5 Futaba i Persona 5 Ann. Ponadto powinieneś również śledzić naszą historię daty premiery Persona 4 Switch, aby być na bieżąco z najnowszymi szczegółami dotyczącymi serii.

W każdym razie, na wszystko, co musisz wiedzieć o Makoto Persona 5.

Dziewczyny z Persony 5

Kim jest Makoto z Persony 5?

Makoto jest studentką trzeciego roku w Akademii Shujin, gdzie pełni funkcję przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Jest młodszą siostrą detektywa Sae Niijimy, który tak się składa, że ​​prowadzi śledztwo w sprawie Phantom Thieves of Hearts. Po pierwsze, jest wrogiem grupy samozwańczych, chociaż nie jest to jej własny wybór, a ostatecznie Makoto zostaje członkiem zespołu łajdaków.

Persona 5 Osobowość Makoto

Z zewnątrz ludzie postrzegają Makoto jako zimną, powściągliwą, arogancką, samolubną i nieco mściwą, zwłaszcza że wiele osób, w tym Ann, uważa, że ​​nie zwraca uwagi na zachowanie agresywnego nauczyciela, chociaż tak naprawdę nie jest. W rzeczywistości jest troskliwą osobą, która dba o sprawiedliwość, a jako przewodnicząca studentów jest w rzeczywistości bezsilnym pionkiem. Gardzi okropnym zachowaniem Suguru Kamoshidy.

W głębi serca Makoto jest dobrą i życzliwą osobą, choć nie popełnij błędu, potrafi być apodyktyczna iz pewnością może poszczycić się autorytatywną aurą, która wymaga szacunku, nawet jeśli ludzie tacy jak jej siostra rzadko go okazują.

Ekran ładowania Persona 5 Makoto

Jak romansować z Makoto Persona 5?

Jeśli Makoto brzmi jak dziewczyna w twoim typie, możesz chcieć wiedzieć, jak nawiązać z nią związek. Na początek musisz przejść grę do trzeciego pałacu, ponieważ Makoto zajmuje trochę czasu, zanim odciśnie swój ślad w historii. Po ukończeniu Bank of Gluttony uzyskasz dostęp do łącza społecznościowego Makoto.

Podczas gdy kogoś takiego jak Ann pociąga uprzejmość, Makoto ceni sobie wiedzę, więc musisz osiągnąć trzecią rangę w tym atrybucie, aby pogłębić z nią relacje. Najlepszym sposobem na to jest studiowanie. Następnie musisz nie tylko osiągnąć szóstą rangę w jej połączeniu społecznościowym, ale także maksymalnie wykorzystać urok.

Następnie, tak jak w przypadku każdej wirtualnej dziewczyny, potrzebujesz gotowego zestawu prezentów, aby pokazać jej, że Ci zależy, więc upewnij się, że wybrałeś takie rzeczy, jak markowe perfumy, uniwersalne witaminy, kosz kwiatów, okładki książek i naszyjnik w kształcie serca. Wszystko to z pewnością przyniesie Ci kilka punktów brownie. Po obdarowaniu jej luksusami nadszedł czas, aby pomóc jej poszerzyć horyzonty, pomóc Makoto, aby mogła lepiej zrozumieć otaczających ją ludzi.

Po tym wszystkim musisz po prostu zachować spokój i spokój wokół niej. Kontynuuj spędzanie czasu z Makoto i wyjaśnij jej, że jesteś i że zmierzasz donikąd. W końcu, gdy osiągniesz 10. rangę z jej łączem społecznościowym, nawiązujesz z nią romans.

Jakie umiejętności posiada Makoto w Persona 5?

W walce Makoto lubi zbliżać się do siebie ze swoimi kastetami, ale równie dobrze czuje się w walce na dystans, używając swojego rewolweru. Poza tym Makoto wykorzystuje swoją najwyższą inteligencję na swoją korzyść, co czyni ją również świetnym strategiem.

Kto jest aktorem głosowym dla Makoto z Persona 5?

Rina Sato służy jako japońska aktorka głosowa Makoto, podczas gdy Cherami Leigh przejmuje płaszcz w wersji angielskiej, a obie kobiety ponownie wcielają się w swoje role w anime Persona 5.

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o Makoto Persona 5. Jeśli szukasz czegoś innego do zagrania, nasza lista najlepszych gier RPG na Switcha zawiera kilka świetnych sugestii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar