Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Osobowość Cuphead Mugmana, styl gry i nie tylko

/
/
/
0 Views


Mugman Cuphead to coś więcej niż tylko porcelanowy kumpel Cuphead. Dowiedz się wszystkiego o bezczelnym pucharze, w tym o jego osobowości, stylu gry i nie tylko

To musi być trudne, gdy nazwa twojej gry pochodzi od twojego najlepszego przyjaciela. Jeśli dowiem się, że jestem w grze o nazwie Dan, a nie Nathan, wścieknę się. Pomimo tego wszystkiego, Mugman Cupheada sam w sobie jest wesołym kubkiem i lojalnym kumplem tytułowego pojemnika. Dowiedz się więc wszystkiego o nim z naszego przewodnika po jego osobowości, stylu i wielu innych rzeczach.

To musi być trudne, gdy nazwa twojej gry pochodzi od twojego najlepszego przyjaciela. Jeśli dowiem się, że jestem w grze o nazwie Dan, a nie Nathan, wścieknę się. Pomimo tego wszystkiego, Mugman Cupheada sam w sobie jest wesołym kubkiem i lojalnym kumplem tytułowego pojemnika. Dowiedz się więc wszystkiego o nim z naszego przewodnika po jego osobowości, stylu i wielu innych rzeczach.

Jesteśmy wielkimi fanami Cuphead, więc jeśli lubisz brutalną platformówkę typu „biegnij i strzelaj”, koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki. Mamy między innymi artykuły na temat szefów Cuphead, The Cuphead Show, postaci Cuphead, spekulacji na temat daty premiery Cuphead 2, Cuphead Cala Maria, Cuphead Devil, pluszowych i figurek Cuphead oraz Cuphead Funko Pop.

W porządku, czas podnieść kielich wiedzy i wypić łyk z naszego przewodnika Cuphead Mugman.

Cuphead Mugman: zrzut ekranu z Cuphead Show pokazuje, jak Mugman siedzi w kinie, a światło świeci na niego

Kim jest Mugman Cupheada?

Mugman to kubek o niebieskim odcieniu i jest młodszym bratem Cuphead, gwiazdy gry o tym samym imieniu. Oprócz tego, że jest niebieski zamiast czerwonego, Mugman ma krótszą słomkę niż jego brat, znacznie większy nos i mieszka obok Cuphead i ich rodziny na Inkwell Isle.

Cuphead Mugman: zrzut ekranu z Cuphead Show pokazuje Cuphead z głową Mugmana w ramionach

Jaka jest osobowość Cuphead Mugmana?

Nieco bardziej ostrożny i rozważny, wielu uważa Mugmana za rozsądnego z dwóch braci Cuphead. Chociaż obaj są zabawni i czasami niedojrzali, Mugman jest znacznie bardziej zmartwiony niż jego rodzeństwo. Jednak czasami, pomimo faktu, że ma bardziej tchórzliwą naturę, Mugman zawsze staje w obronie swojego brata i jest szczęśliwy, że Cuphead ciągnie go ze sobą podczas wielu przygód.

Cuphead Mugman:

Jaki jest styl gry Cuphead Mugman?

Pomimo pewnych różnic w ich wyglądzie, Mugman i Cuphead sterują dokładnie tak samo, a dzięki najnowszej aktualizacji możesz także wybrać, czy chcesz grać jako Mugman, czy Cuphead, nawet w trybie dla jednego gracza. Podobnie jak Cuphead, Mugman ma dostęp do kilku różnych umiejętności, które zwiększają sposób, w jaki strzela, skacze w powietrzu i rzuca się do przodu.

To, jak kontrolujesz Cupheada lub Mugmana, zależy wyłącznie od ciebie, ponieważ możesz dostosować pociski, aby celować we wrogów, strzelać pod trzema różnymi kątami lub strzelać w linii prostej. Eksploruj wyspę Kałamarz i znajdź monety, aby kupić więcej umiejętności od Porkrinda i zmienić swój styl gry Mugman.

Cuphead Mugman: zrzut ekranu z The Cuphead Show pokazuje, jak Cuphead i Mugman zanurzają herbatniki w kubkach na swoich głowach

Kto użyczył głosu Mugmanowi w The Cuphead Show?

W programie Cuphead, Franka Todaro głosy Mugmana, którego niektórzy fani mogą rozpoznać po wielu kultowych rolach głosowych. Frank stoi za Starscream w kilku animowanych programach i grach Transformers, Nelucce w Fire Emblem Engage, Randolph w Rune Factory 5, Rodrigo w Dragon Quest: Your Story i wielu innych.

To wszystko, co mamy na dziś, maniacy kubków, ale jeśli po prostu nie masz dość tego wspaniałego kubka, koniecznie przejdź do naszych artykułów dotyczących recenzji Cuphead: The Delicious Last Course DLC i naszej recenzji kontrolera Cuphead: Ms Chalice .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar