Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Osobowość, aktor głosowy i nie tylko Persona 4 Marie

/
/
/
362 Views


Osobowość, aktor głosowy i nie tylko Persona 4 Marie

Zanurz się w świecie Marie z Persona 4, nieśmiałej asystentki aksamitnego pokoju, od jej różnych umiejętności i zdolności po osobowość i aktora głosowego

Persona to jedna z najbardziej szanowanych serii RPG na świecie, która naprawdę awansowała w rankingu, gdy pojawiła się Persona 5. Jasne, Persona 5 jest świetna, ale jest wielu, którzy twierdzą, że inna gra jest w rzeczywistości bardziej interesująca, a mianowicie Persona 4.

Persona 4 ma hordę fanów, a teraz zbliża się do Switcha (sprawdź nasz przewodnik po datach premiery Persona 4, aby zobaczyć spekulacje, kiedy), z pewnością zyska więcej fanów. Wiele postaci w grze z pewnością zyska też nowych fanów, takich jak Persona 4 Mariezdystansowany, ale smutny asystent, który pomaga w sprawach internetowych.

Więc chodź z nami w podróż do świata Marie z Persona 4, tuż poniżej. Więcej głębokich nurkowań znajdziesz w naszych przewodnikach Persona 4 Teddie, Persona 4 Rise i Persona 4 Kanji. Lub, po coś nieco szerszego, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po postaciach Persona 4, aby uzyskać informacje na temat zespołu dochodzeniowego.

Kim jest Marie z Persona 4?

Marie jest zaskakująco nielubianą postacią w Personie 4, dzięki jej pozornie niegrzecznej manierze podczas pierwszego spotkania. Pomaga ci w zdobyciu karty gracza do funkcji online, a także zarządza twoimi kartami umiejętności. Ma również bardzo długi link społecznościowy, który odblokowuje loch w późnej fazie gry, więc jest w rzeczywistości bardzo ważną postacią dla każdego z was, którzy chcą znaleźć wszystko w grze.

Zdjęcie grupowe z Persony 4, przedstawiające Marie i wiele innych postaci w różnych strojach, wyglądających, jakby dobrze się bawiły.

Persona 4 osobowość Marie

Tak więc, jak wiemy, Marie jest początkowo dość trudna do lubienia, ale postęp w jej więzi społecznej ujawnia postać, która zmaga się z wieloma i działa z tego powodu. Nie pamięta swojej przeszłości, więc bije się w sposób, który jest dość trudny do zrozumienia. To jest do momentu, w którym twój związek społecznościowy się rozwinie.

Jest ogromna ilość do rozpakowania, jeśli pójdziesz tą drogą, a wszystko to jest głównym obszarem spoilerów, więc powiem tylko tak: zakończ jej więź społeczną i dowiedz się wszystkich tych dziwnych i wspaniałych rzeczy o jej przeszłości (i jak łączy się z twoją ).

Kim jest aktor podkładający głos pod Persona 4 Marie?

Eden Riegel jest angielskim aktorem głosowym Marie, podczas gdy Kana Hanazawa dla japońskiej wersji Persona 4.

To wszystko, co mamy dla Marie z Persona 4, więc dlaczego nie przejść do następnej gry? Sprawdź nasz przewodnik po datach premiery Persona 5 Switch, ponieważ jest to wcześniej niż myślisz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar