Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Opóźnienie Big Path of Exile 2 oznacza, że ​​kontynuacja RPG akcji ukaże się „pod koniec roku”

/
/
/
41 Views

Wersja beta Path of Exile 2 została opóźniona z 7 czerwca i ukaże się teraz „pod koniec roku”.

W odświeżająco szczery sposób ogłoszenieGrinding Gear Games zaczyna się zwyczajnie: „Beta Path of Exile 2 będzie opóźniona”. Omówiłem wystarczająco dużo tych rzeczy, żeby wiedzieć, że to rzadkość w branży, i podziwiam ich szczerość. Zasadniczo wersja beta została opóźniona, ponieważ potrzebuje więcej czasu w piekarniku. Grinding Gear twierdzi, że sama zawartość jest już gotowa, ale rozgrywka wymaga dopracowania, zanim będzie gotowa do wydania.

„Wcześniej powiedzieliśmy, że wersja beta zostanie udostępniona 7 czerwca i chociaż uważamy, że uda nam się przygotować zawartość gry na czas, nie doceniliśmy, ile czasu zajmie dopracowanie rozgrywki do standardu, z którego jesteśmy zadowoleni ” – czytamy w ogłoszeniu. Nadal będziemy przeprowadzać testy alfa w czerwcu, ale wersję beta opóźnimy na później w tym roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale powinna ona nastąpić pod koniec roku”.

Path of Exile 2 to długo oczekiwana kontynuacja uznanej darmowej gry RPG akcji wydanej w 2013 roku. Po raz pierwszy ogłoszono ją w 2019 roku, a wersję beta wstępnie wyznaczono na „bardzo późny rok 2020”. Tak się oczywiście nie stało, z pewnością przynajmniej częściowo z powodu pandemii Covid-19 i dopiero w lipcu ubiegłego roku Grinding Gear ustaliło czerwcową datę rozpoczęcia bety, wyraźnie zbiegającą się w czasie z ostrym sprzeciwem, z jakim spotkało się Diablo 4 czas z sezonem 1.

Przypadkowo, Diablo 4 sezon 4 właśnie został opóźniony aby Blizzard miał więcej czasu na wdrożenie informacji zwrotnych z pierwszego uruchomienia gry na PST.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar