Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Okazuje się, że nowy Strażnik Marvela wcale nie jest „Wartownikiem”.

/
/
/
38 Views

Marvel Comics w końcu wyłoniło następcę Sentry’ego, jednego z najbardziej kontrowersyjnych i pełnych trudności superbohaterów wydawcy. Ale w nieco zaskakujący sposób nowy Sentry wcale nie jest nowym „Sentry”.

To powiedziawszy, nowy spadkobierca „mocy miliona eksplodujących słońc” Roberta Reynoldsa wnosi do uniwersum Marvela ciekawą reprezentację, którą osobiście jestem podekscytowany.

Przed nami spoilery dla Sentry #4

Sentry #4 autorstwa pisarza Jasona Loo, artysty Luigiego Zagarii, kolorysty Arthura Hesli i pisarza Joe Caramagna kończy sagę o nowym Sentry, w której wymykający się spod kontroli spadkobierca Sentry Ryan Topper staje twarzą w twarz z innym odbiorcą mocy Sentry’ego, Mallory Gibbsem, młoda kobieta z porażeniem mózgowym, która stara się w pełni kontrolować swoje nowe zdolności.

Gdy para się zderza, każdy używa mocy oryginalnego Wartownika, Boba Reynoldsa, które zostały rozdzielone pomiędzy kilka osób po jego śmierci, Mallory widzi duchy wszystkich pozostałych spadkobierców mocy Wartownika, z których każdy został zabity przez Ryana.

Wykorzystując własne zdolności, udaje jej się tymczasowo wskrzesić pozostałych Strażników, z których wszystkim udaje się pokonać Ryana i wchłonąć jego moce.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Po pokonaniu Ryana duchy zmarłych Strażników znikają, pozostawiając Mallory’ego jako jedynego spadkobiercę osławionej „mocy miliona eksplodujących słońc” Strażnika. Oddaje się Misty Knight z Nowego Jorku, która wkrótce będzie nieistniejąca, aberrant Crimes Division w celu przeszkolenia w zakresie korzystania ze swoich umiejętności.

I chociaż Mallory Gibbs dziedziczy moce Wartownika, a nawet jego dziedzictwo, w swojej własnej wersji niebiesko-żółtego kostiumu Strażnika mówi Misty, że według niej ciemna strona Roberta Reynoldsa, Pustka, splamiła jego tożsamość superbohatera. Zamiast tego ogłasza, że ​​przyjmie własne imię superbohatera: Solarus, co prawdopodobnie będzie nawiązaniem do wspomnianej „mocy miliona eksplodujących słońc”.

To również pozostawia Ryana Toppera bezsilnego w areszcie, chociaż jego ostateczny los nie jest pokazany. Biorąc pod uwagę jego własne powiązania ze Strażnikiem w połączeniu z jego własnym pokręconym wyobrażeniem o tym, co to powinno oznaczać, wydaje się całkowicie możliwe, że mógłby powrócić jako odpowiednik Pustki dla nowo ochrzczonego Solarusa.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Oprócz mocy Strażnika, Solarus wyróżnia się tym, że jest jedną z niewielu superbohaterów poruszających się na wózkach inwalidzkich w Wszechświecie Marvela ze względu na porażenie mózgowe. Dorastałem, znając wielu sportowców na wózkach inwalidzkich, podróżujących po całym kraju jako wolontariusze na imprezach sportowych na wózkach inwalidzkich i osobiście raduję się, gdy widzę niepełnosprawną postać jako bohatera. W komiksach o superbohaterach zdecydowanie za mało pojawia się kwestia wózków inwalidzkich i niepełnosprawności fizycznej, więc fajnie jest widzieć, jak Marvel nie boi się postawić Mallory Gibbs w centrum uwagi.

Marvel nie ogłosił, kiedy i gdzie ponownie zobaczymy Solarus, ale teraz, gdy zadomowiła się w uniwersum Marvela, jest to tylko kwestia czasu. Miejmy nadzieję, że nie każą nam czekać zbyt długo, ponieważ Mallory Gibbs ma potencjał, aby zająć wyjątkowe i ważne miejsce wśród wielu bohaterów Marvela.

Chociaż nie wiemy, kiedy ponownie zobaczymy Solarusa, spodziewamy się, że jakaś wersja Strażnika pojawi się w MCU w nadchodzącym filmie Thunderbolts, gdzie oryginalną wersję Roberta Reynoldsa miał zagrać Steven z „Invincible” Yuen, dopóki nie zrezygnował z udziału w filmie z powodu konfliktów w harmonogramie. Krążą plotki, że jego następcą zostanie aktor Top Gun: Maverick Lewis Pullman.

Poczytaj na najlepsi członkowie Thunderbolts cały czas

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar