Onime Marketing

Odkrywaj, przetrwaj, rozwijaj się lub giń w dniu premiery Chimeraland

Odkrywaj, przetrwaj, rozwijaj się lub giń w dniu premiery Chimeraland


Odkrywaj, przetrwaj, rozwijaj się lub giń w dniu premiery Chimeraland

Data premiery Chimeraland wreszcie nadeszła, a to oznacza, że ​​nadszedł czas, abyś zanurzył się w mitologicznym świecie, w którym to walka o przetrwanie. Mimo to, na szczęście dla Ciebie, istnieje kilka sposobów na ułatwienie sobie czasu w tej prehistorycznej krainie, w tym możliwość napotkania innych zmęczonych podróżników.

Niewątpliwie wielu z Was cieszy się na przybycie Data premiery Chimeraland ponieważ oznacza to, że możesz spotkać wiele fantastycznych bestii, które nazywają ląd, morze i niebo swoim domem. Co więcej, możesz oswoić niektóre z tych potworów i uczynić je swoimi zwierzakami. Co więcej, dzięki mechanice pożerania możesz objąć niektóre cechy, które posiadają schwytane stworzenia.

Aha, i zalecamy, abyś jak najszybciej zrobił wszystko, aby zdobyć zdolnego wierzchowca, ponieważ świat Chimerlandu jest rozległy, a przemierzanie go może zająć dużo czasu, głównie dlatego, że istnieją różne regiony do zbadania. Ponadto, aby przetrwać, musisz wykazać się sprytem, ​​zapoznać się z dziesiątkami broni i wybrać odpowiednie dla siebie podejście do walki.

Skąd mogę pobrać Chimeraland?

Jeśli chcesz zobaczyć, co gra ma do zaoferowania, możesz pobrać Chimraland przez Google Play albo Sklep z aplikacjami.

Miniatura YouTube

Alternatywnie, jeśli chcesz zobaczyć, jakie są inne gry survivalowe, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem. Lub przejdź do naszej listy najlepszych gier na iPhone’a i najlepszych gier na Androida dla szerokiej gamy tytułów.

Exit mobile version