Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Obejrzyj rozgrywkę w trybie współpracy w 18 Minutes of Unsettling Little Nightmares 3

/
/
/
46 Views

Nowy film z rozgrywką w Little Nightmares III oferuje obszerne spojrzenie na rozgrywkę w trybie współpracy dla dwóch graczy. Podobnie jak poprzednie gry, ta trzecia wycieczka wygląda równie nastrojowo i niepokojąco.

Ten materiał filmowy sprzed wersji alfa przedstawia grywalne postacie, Low i Alone, eksplorujące Nekropolię, strefę przypominającą pustynię, współpracującą w celu pokonania wielu przeszkód. Na przykład, gdy zostaną zaatakowane przez latające chrząszcze, jeden zestrzeliwuje je z łuku, a drugi rozbija powalone cele kluczem. Największym zagrożeniem dla dzieci, przynajmniej w tej części, jest gigantyczna, szalejąca lalka, trafnie znana jako „Monster Baby”. To niezwykle przerażające, co możecie zobaczyć na własne oczy poniżej.

W przeciwieństwie do dwóch pierwszych gier, które zostały opracowane przez Tarsier Studios, Little Nightmares III jest tworzone przez Supermassive Games, twórców Until Dawn i The Dark Pictures Anthology. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar