Onime Marketing

Obejrzyj jeszcze raz ostatnie straszne spojrzenie na Alana Wake’a 2 w nowym zwiastunie

Obejrzyj jeszcze raz ostatnie straszne spojrzenie na Alana Wake’a 2 w nowym zwiastunie

Alan Wake 2 już prawie gotowy. Premiera na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC już w najbliższy piątek, 27 października, po tym, jak deweloper Remedy Entertainment opóźnił premierę o 10 dni wcześniej tego lata. Zaledwie dwa dni do premiery firma Remedy wypuściła zwiastun premierowy Alan Wake 2 podczas dzisiejszego Xbox Partner Preview, podczas którego zobaczyliśmy także nasz pierwszy gameplay z Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i Ikaro: Will Not Die, nowej gry z serii twórcy Powerwash Simulator.

W zwiastunie widzimy, jak dwójka bohaterów, Saga Anderson i tytułowy Alan Wake, próbują zmierzyć się ze zdolnością tego ostatniego do wpływania na prawdziwy świat za pomocą słów zapisanych na jego maszynie do pisania. Podobnie jak gra, ten zwiastun łączy elementy akcji na żywo z Alana Wake’a 2 z rozgrywką i oba wyglądają świetnie. Rozgrywka w dalszym ciągu dostarcza przerażających emocji, które widzieliśmy wcześniej w innych zwiastunach, a my otrzymujemy nowy wgląd w historię gry.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy gry Alan Wake 2:

Alan Wake 2 ukaże się 27 października na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Więcej o grze przeczytasz Informator gier zapoznaj się z sekcją Saga Anderson z gry Alan Wake 2, a następnie przeczytaj, co myślimy o graniu jako Alan Wake. Następnie obejrzyj Alan Wake 2 NGT skupiony na Sadze Anderson, a następnie obejrzyj NGT skupiony na Alanie Wake’u. Upewnij się, że Twój komputer jest również gotowy na wysokie wymagania systemowe gry Alan Wake 2.


Czy grasz w Alan Wake 2 w ten piątek? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Exit mobile version