Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowy Ultimate Universe pokazuje, jak mogłoby wyglądać życie Gwen Stacy, gdyby nigdy nie umarła

/
/
/
37 Views

Widzieliśmy światy w Marvel’s Multiverse, w których Gwen Stacy nigdy nie zginęła z rąk Zielonego Goblina, jak w domowej rzeczywistości Spider-Gwen. Ale w Ultimate Spider-Man #4 przekonamy się, jak to jest w świecie, w którym Spider-Man ani nawet moce pająka nigdy nie dotknęły życia Gwen Stacy.

Zamiast kazać nam czekać, aż dowiemy się, co robi Gwen na osi czasu, w której ani ona, ani Peter Parker nie otrzymali mocy pająka jako nastolatki, Marvel ujawnił już los dorosłej Gwen w nowym Ultimate Universe i jest to ścieżka, którą może obrać pozostała w głównym nurcie Marvel Universe, gdyby Peter Parker w ogóle nie pojawił się w jej życiu.

Jak się okazuje, jest żoną Harry’ego Osborna i pomaga mu prowadzić OsCorp. Szczęśliwą parę poznamy znacznie bliżej w Ultimate Spider-Man #4, kiedy Harry i Gwen idą na podwójną randkę z Peterem i Mary Jane, co stanowi nową odsłonę klasycznego motywu z komiksów Silver Age Spider-Man .

Oto galeria wewnętrznych stron Ultimate Spider-Man #4 wraz z okładką autorstwa Mateusa Manhaniniego:

„W tym ekscytującym nowym wszechświecie Gwen nigdy nie spotkał tragiczny los. Zamiast tego poślubiła Harry’ego Osborna i obecnie jest współzarządzającą Oscorp Industries. Dowiedz się więcej o tej ambitnej parze wpływów, gdy Parkerowie i Osbornowie idą na podwójną randkę!” czytamy w oficjalnym opisie Marvela Ultimate Spider-Man #4. „Pośród koktajli drobne pogawędki szybko się rozpraszają, gdy ta nieustraszona czwórka dyskutuje na temat demaskowania mrocznej korupcji, która ukształtowała ich świat”.

„Nie wszyscy wiedzą, że dwaj mężczyźni przy stole wzięli już sprawy w swoje ręce, wcielając się w strażników Spider-Mana i Zielonego Goblina!”

Ultimate Spider-Man #4 trafi do sprzedaży 24 kwietnia.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy Spider-Mana Marvel zaplanował.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar