Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowy Splatoon 3 Switch OLED zrujnuje portfele wszystkich

/
/
/
58 Views


Nowy Splatoon 3 Switch OLED zrujnuje portfele wszystkich

Nintendo znów chce zniszczyć Twoje konto oszczędnościowe, ogłaszając nową, wspaniałą konsolę tematyczną. Tym razem jest to Splatoon 3, nadchodząca strzelanka oparta na tuszu, pełna szalonej muzyki. Ktoś chce nam pożyczyć kilkaset kalmarów?

Nowa Splatoon 3 Przełącznik OLED Konsola zawiera wiele różnych akcentów w stylu Splatoon, od niebiesko-żółtego gradientu joy-con, grawerowanie z tyłu konsoli i dużą plamę atramentu na samej stacji dokującej. Jest to jedna z bardziej szczegółowych konsol w edycji specjalnej, które widzieliśmy od Nintendo, i po raz pierwszy widzieliśmy ją na Switch OLED.

Sprawdź naszą recenzję Nintendo Switch OLED, jeśli myślisz o zakupie. A jeśli jesteś fanem wszystkiego, co związane z Inkopolis, przejdź do naszej ścieżki dźwiękowej do Splatoon 3, odkrywającej wszystkie niuanse szalonej muzyki z serii. Możesz także rzucić okiem na datę premiery Splatoon 3 i przewodniki przedpremierowe Splatoon 3, aby upewnić się, że jesteś gotowy, aby w dniu premiery rozlać się po całym świecie.

Kiedy pojawi się Splatoon 3 Switch OLED?

Splatoon 3 Switch OLED będzie dostępny 26 sierpnia 2022 roku. Sprawdźcie poniższy zwiastun, aby przyjrzeć się bliżej temu pięknemu.

Miniatura YouTube

Jeśli chcesz, abyś mógł mieszkać w Splatsville, sprawdź nasze amiibo Splatoon, fryzury Splatoon 3, idoli Splatoon 3 lub przewodnik po broniach Splatoon 3, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar