Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowy Quasar Cannon Stratagem w Helldivers 2 jest hitem i widać, że gracze naprawdę go uwielbiają, ponieważ już błagają Arrowhead, aby go nie osłabiał

/
/
/
26 Views

Chrząkacze Helldivers 2 mogą teraz wezwać Quasar Cannon Stratagem, ciężki laser stworzony specjalnie do szerzenia demokracji. Działo jest tak skuteczne, że niektórzy helldivers już błagają dewelopera Arrowhead Studios, aby go nie osłabiał.

Działo Kwazarowe to najnowsza ciężka broń do strzelanek w trybie współpracy, która odblokowuje się na 18. poziomie i kosztuje 7500 punktów zapotrzebowania. Po krótkim naładowaniu armata emituje potężny laser o sile wystarczającej, aby jednym strzałem z łatwością strzelić do czołgu niszczącego, kadłuba, a nawet ładowarki. Aha, ma też nieograniczoną amunicję i zasięg, co czyni go rodzajem wyjątkowo wytrzymałego snajpera laserowego.

Działo kwazarowe LAS-99 może niszczyć fabrykantów z r/Helldivers

„Taka demokratyczna broń, że aż płaczę” – jeden z graczy napisał na subreddicie gry, zanim stwierdził, że jest ona również lepsza od poprzedniego faworyta do zabijania robaków pancernych. „Najlepsza broń w grze. To EAT [Expendable Anti Tank] z nieskończoną amunicją… i wygląda super fajnie.”

Kolejny Reddit post próbowałem zastosować starą, dobrą odwróconą psychologię przeciwko twórcom Arrowhead. „Quasar Cannon jest bardzo zły i nie potrzebuje osłabienia” – czytamy w poście. „Grot strzały, na miłość wszystkich, co dobre, nie osłabiaj tej broni… Ta broń jest taka zła”.

Inny, zrównoważony gracz włączył się w dyskusję, aby wywołać broń „przereklamowany” ponieważ najwyraźniej uzupełnia istniejące opcje, takie jak EAT, a nie bezpośrednio je zastępuje. Główna skarga gracza wynikała z czasu ładowania armaty, co przy walce z więcej niż jednym czołgiem ciężkim staje się poważnym problemem.

Helldivers prawdopodobnie potrzebują teraz wszelkiej pomocy, jaką mogą uzyskać, ponieważ nowe znaki wskazują na poważny zwrot akcji ze strony Mistrza Gry Joela i nie mogę sobie wyobrazić, że tak się stanie więcej pomoc. Przynajmniej piekielni nurkowie cieszą się entuzjastyczną aprobatą autora bestsellerów Alana Wake’a.

Gdy do walki dołączą miliony graczy, reżyser Helldivers 2 może w końcu spełnić swoje „marzenie z dzieciństwa” i sprawić, że gra będzie obok największych premier PlayStation.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar