Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowy horror o Bambi na pierwszy rzut oka jest krwawy, a scenarzysta twierdzi, że to „Martwe zło 2 spotyka Kto wrobił królika Rogera”

/
/
/
84 Views

Nadchodzi nowy horror-komedia inspirowany Bambimi. Zatytułowany „Bampire” (oczywiście połączenie „Bambi” i „wampir”). Cholernie obrzydliwe udostępnił krwawe pierwsze spojrzenie na slasher, które możecie zobaczyć poniżej.

Twórcy filmu zbierają obecnie fundusze społecznościowe, aby dokończyć film Indiegogoa strona poświęcona zbiórce opisuje fabułę w następujący sposób: „Pięciu studentów college’u lokalnego i ich profesor postanowili udokumentować bezprecedensowe dowody na istnienie rzadkiego gatunku jelenia kłowego, nigdy wcześniej nie widzianego u podnóża Kaskad… jelenia piżmowego – Or Czy to coś bardziej złowrogiego? W imię nauki wyruszają na weekendową wycieczkę terenową i szybko odkrywają, że nie są sami: ktoś (lub coś) jest z nimi w lesie. Nasi potencjalni poszukiwacze przygód stają twarzą w twarz z… pokłócić się z najnowszym drapieżnikiem ewolucji, ostatecznym zmiennokształtnym, i odkryć, że nie znajduje się on nigdzie na szczycie tego konkretnego łańcucha pokarmowego…”

Zobacz więcej

Slasher, którego akcja rozgrywa się w latach 90., została opisana przez scenarzystkę Zoë Wassman jako „Martwe zło 2 spotyka Kto wrobił królika Rogera”, nawiązując do kontynuacji kultowej komedii horroru Sama Raimiego z 1987 r. i komedii Roberta Zemeckisa z 1988 r., która łączy w sobie animację i akcję na żywo. Według doniesień w filmie wystąpią Greg Sestero, gwiazda kultowego hitu The Room, Diane Franklin z „Doskonałej przygody” Billa i Teda oraz Lloyd Kaufman, twórca „Toksycznego mściciela”.

To krwawe spojrzenie na ukochanego jelenia jest możliwe, ponieważ Bambi, życie w lesie, powieść Felixa Saltena z 1923 roku, jest teraz w domenie publicznej, a Bampire nie jest jedyną krwawą wersją jelonka w produkcji. W przygotowaniu jest także Bambi: The Reckoning, będące częścią uniwersum Kubuś Puchatek: Krew i Miód, wraz z kontynuacja Krew i miód.

Premiera Bampire jest obecnie planowana na Halloween 2024. Więcej informacji znajdziesz w naszym wyborze największych nadchodzących horrorów, które pojawią się w tym roku i w kolejnych latach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar