Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowy dodatek do gry Sims 4, który pozwala ci być właścicielem nieruchomości, już zmienia sposób, w jaki gracze postrzegają społeczności swoich Simów

/
/
/
32 Views

The Sims 4 to jedna z najdłużej wydawanych i najbardziej wypełnionych treścią pozycji w serii life-sim. Jednak nadchodzące rozszerzenie Do wynajęcia, które pozwala graczom stać się właścicielami nieruchomości z nowymi budynkami i najemcami do opieki, wywołało falę w społeczności ze względu na jego potencjał wysunięcia społeczności w grze Sims do granic jej możliwości.

W niedawnym podsumowaniu z PCGamesN, społeczność The Sims 4 tętniła życiem po nowych informacjach i materiałach filmowych na temat nadchodzącego dodatku, który pozwoli ci zostać właścicielem nowej egzotycznej lokalizacji. Wielu graczy już planuje pomysły na swoją nową nieruchomość, a niektórzy nawet decydują, jak zostać właścicielem w stylu Sima.

Zobacz więcej

Kolejne rozszerzenie wprowadza nową funkcję, która pozwala Simowi gracza na zakup nieruchomości w nowym mieście o nazwie Tomarang, inspirowanym różnymi miastami Azji Południowo-Wschodniej. W nowym mieście znajdują się atrakcje i ciekawe miejsca, takie jak ogród botaniczny i nocne targi, ale jest to także miejsce z potencjałem do rozwoju nieruchomości. W Tomarang gracze mogą kupić bezpłatną działkę i zbudować dom jedno- lub wielorodzinny dla wielu rodzin i osób wynajmujących samotnie – na co czekała od dawna.

Na pozór wydaje się to normalnym rozszerzeniem do The Sims; jednakże stałym sposobem spędzania wolnego czasu przez długoletnich graczy Sims jest szukanie sposobów na wypchnięcie systemów gry tak daleko, jak to możliwe. Jeszcze przed premierą 7 grudnia gracze już planują sposoby na gromadzenie majątku i maksymalizację wzrostu tak szybko, jak to możliwe. Według dewelopera w The Sims 4 możliwe jest zbudowanie wielorodzinnego mieszkania z 48 Simami w budynku – a może nawet więcej, jeśli wiesz, jak nagiąć i „oszukać” system.

Zobacz więcej

Ponieważ The Sims polega na wzięciu udziału w symulatorze życia i społeczności, For Rent dodaje także nowe mechaniki i emocje, o które muszą dbać właściciele nieruchomości. Należą do nich usuwanie pleśni w domach i radzenie sobie z obawami związanymi z eksmisją najemców, jeśli nie płacą czynszu – co może prowadzić do eksmisji, jeśli tak zdecydujesz. Chociaż gra The Sims 4: Do wynajęcia daje ci wolną rękę w wyborze sposobu, w jaki chcesz zostać właścicielem nieruchomości – czy to szanowanym, uczciwym właścicielem nieruchomości, czy chciwym właścicielem nieruchomości – w grze obowiązują zasady kontroli i równowagi, a najemcy mogą nawet się zbuntować przeciwko właścicielom nieruchomości, jeśli popchniesz ich wystarczająco daleko

W post na blogu deweloperówrozgrywkę w zarządzaniu nieruchomością opisano w następujący sposób: „Choć przebywanie w domu może być relaksujące, właściciele nieruchomości mogą spotkać się z buntem najemców, jeśli pozwolisz, aby Twoje oceny spadły zbyt nisko, a także innymi potencjalnymi niespodziankami, w tym plagą owadów i wyzwaniami, w tym pleśnią”.

Biorąc pod uwagę niedawne trudności z wynajmem w większości krajów, jest to interesujące i aktualne rozszerzenie do gry-sim. Społeczność The Sims 4 z pewnością w znaczący sposób wprowadzi nowe funkcje nadchodzącego rozszerzenia, a biorąc pod uwagę, jak żywiołowi i awanturniczy mogą być gracze Sims, szczególnie podczas dodawania modów, wyniki tego nowego rozszerzenia niewątpliwie przyciągną uwagę wielu osób.

Więcej informacji na temat gier takich jak The Sims 4 znajdziesz w naszej kolekcji najlepsze gry symulacyjne grać już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar