Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowe zdjęcia odłączanego napędu dyskowego Slim PS5, które wyciekły, ujawniają, że do sparowania potrzebny jest Internet

/
/
/
32 Views

Na początku tego miesiąca Sony ujawniło nowe, smukłe modele swojego sprzętu PlayStation 5. Zarówno napęd dyskowy, jak i model cyfrowy zostaną udoskonalone, ale oprócz tej wiadomości firma ujawniła także nowy odłączany napęd dyskowy. Ten opcjonalny napęd można dodać do nowego, smukłego modelu cyfrowego PS5, zamieniając go w konsolę obsługującą dyski. Wygląda jednak na to, że ten dysk będzie wymagał połączenia z Internetem.

Do sieci wyciekły zdjęcia potencjalnie nadchodzącego pakietu Call of Duty: Modern Warfare III slim na PS5 (dzięki, CharlierIntel), a mały tekst na pudełku brzmi: „Do sparowania napędu dyskowego z konsolą PS5 po uruchomieniu wymagane jest połączenie internetowe”.

Zrozumiałe jest, że wielu graczy i konserwatorów gier wideo nie jest zachwyconych wymogiem korzystania z Internetu, ponieważ może nadejść dzień, w którym serwery, do których podłączona jest konsola i napęd dyskowy, przestaną działać w trybie offline, co sprawi, że opcjonalne akcesorium stanie się bezużyteczne. Biorąc pod uwagę tekst na pudełku, wygląda na to, że połączenie z Internetem jest sprawą jednorazową, potrzebną jedynie do sparowania napędu dysków z konsolą, ale nie jest jasne, czy będzie później wymagane.

Informator gier skontaktował się z PlayStation, aby zapytać o wymagania dotyczące połączenia internetowego oraz o to, czy połączenie jest wymagane poza wstępną konfiguracją; zaktualizujemy tę historię, jeśli dowiemy się więcej.

Te same wyciekające obrazy, które widać powyżej, wskazują również na niezapowiedziany pakiet Call of Duty: Modern Warfare III slim PS5, który jest dostarczany z konsolą, kontrolerem DualSense i grą.

Aby uzyskać więcej, zapoznaj się z najważniejszymi wiadomościami dotyczącymi Call of Duty: Modern Warfare III z niedawnej transmisji na żywo COD Next, a następnie przeczytaj o tym, że Call of Duty: Modern Warfare III nie pojawi się w tym roku w Xbox Game Pass, nawet po Microsoft nabył Activision Blizzard na początku tego miesiąca.


Co sądzisz o tym napędzie wymagającym połączenia z Internetem? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar