Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowe wideo z planu Daredevila pokazuje, jak Charlie Cox współpracuje z Punisherem Jona Bernthala

/
/
/
26 Views

Nowy film z planu nadchodzącego Daredevil: Born Again wydaje się przedstawiać Człowieka bez strachu Charliego Coxa w połączeniu ze znajomą twarzą z czasów, gdy pracował na Netfliksie – Punisherem Jona Bernthala.

Klip pochodzi ze Splash News (możesz zobaczyć wideo w całości na ich stronie na Twitterze), widzi Daredevila i Punishera przechodzących przez coś, co brzmi jak grad kul – a wszystko to z zamkniętymi uszami.

Pogłoski o tym, że uzbrojony w broń mściciel Jona Bernthala, Frank Castle, powróci do MCU, krążą już od jakiegoś czasu, a szepty te nasiliły się jeszcze bardziej, gdy jeden z fanów zauważył aktora Punishera blisko planu Daredevila i pokrytego krwawym makijażem.

Ta wersja Punishera pojawiła się po raz pierwszy w drugim sezonie Daredevila, a następnie doczekała się dwóch sezonów własnego spin-offu w serwisie Netflix, który jest obecnie transmitowany strumieniowo w Disney Plus.

Tymczasem trwają zdjęcia do Daredevil: Born Again – po tym, jak w zeszłym roku przeszedł dramatyczną przemianę twórczą, w wyniku której pierwotni reżyserzy i scenarzyści opuścili projekt. Według jednego z kluczowych graczy Born Again, to, co kiedyś było zamówieniem na 18 odcinków, może stać się nieco krótsze.

„Liczba odcinków stale się zmienia, więc tak naprawdę nie wiem, na jakiej liczbie obecnie się znajdujemy” – powiedział aktor Kingpina Vincent D’Onofrio ComicBook.com. „Ale wygląda na to, że jest kilka seriali, które mogłyby objąć więcej odcinków, a inne wymagają tylko ośmiu, dziesięciu lub sześciu. Echo ma około pięciu”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat MCU, sprawdź najnowsze wiadomości na temat nadchodzących filmów Marvela. Nadal nadrabiasz zaległości z czasów Netflixa? Oto jak oglądać Sagę Defenders w kolejności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar