Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowe spojrzenie na 4. sezon The Boys i serial Fallout pojawiają się w zwiastunie Prime Video na 2024 rok

/
/
/
61 Views

Amazon Prime Video zaprezentowało zwiastun swojej premiery na rok 2024, zawierający (krótkie) świeże spojrzenie na 4. sezon The Boys i program telewizyjny Fallout.

Pod koniec zwiastuna można przyłapać Homelandera na mówieniu: „To niesamowite”. Chociaż sądząc po jego wyrazie twarzy, myśli, że cokolwiek to jest, wcale nie jest. Widzimy także postać Elli Purnell z Fallouta, imieniem Lucy, trzymającą piłę i mówiącą „OK, dokey”, co wygląda na próbę zachowania pogody ducha podczas zwiększania prędkości narzędzia.

Zwiastun przedstawia także drugi sezon Reachera – który już jest najchętniej oglądanym serialem roku w Prime Video, zaledwie kilka dni po rozpoczęciu transmisji – drugi sezon Invincible, Road House z Jake’em Gyllenhaalem w roli głównej, pan i pani Smith Donalda Glovera , a także wiele więcej. Sprawdź to powyżej.

Program telewizyjny Fallout zadebiutuje 12 kwietnia 2024 roku i, co intrygujące, dyrektor Bethesdy, Todd Howard, ujawnił, że wszystko w serialu jest kanoniczne. „Postrzegamy to, co dzieje się w serialu, jako kanon” – powiedział na początku tego roku. „To właśnie jest wspaniałe, gdy ktoś inny patrzy na twoją pracę, a następnie w jakiś sposób ją tłumaczy”.

Jeśli chodzi o 4. sezon The Boys, nie ma on jeszcze ustalonej daty premiery, ale dostępny jest zwiastun, który zawiera szczególnie krwawego Homelandera. Wygląda też na to, że będzie jeszcze bardziej dziko niż w poprzednich sezonach. „Chciałbym tylko dodać, że brałem w tym udział [post-production] dzisiaj pracujemy nad sceną z czwartego sezonu, która może być najbardziej szaloną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy? Naprawdę nie mogę uwierzyć, że nam się to udało” – niedawno showrunner Eric Kripke napisał na Twitterze.

Czekając na Fallouta i The Boys, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych serialach na Amazon Prime Video i uzupełnij swoją listę do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar