Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowa miejska gra RPG studia Genshin Impact, Zenless Zone Zero, organizuje kolejny beta-test z udziałem hord uroczych robo-królików i rozdawajkę na PS5

/
/
/
66 Views

Zenless Zone Zero, kolejna gra free-to-play od studia Genshin Impact i Hokai: Star Rail, przygotowuje się do nowych beta testów.

Deweloper i wydawca HoYoverse ogłosił, że rozpoczynają się kolejne publiczne testy beta nadchodzącej gry RPG akcji. Zainteresowani gracze powyżej 16 roku życia mogą Aplikuj teraz o szansę uzyskania dostępu. Zapraszanie znajomych do wstępnej rejestracji za pomocą spersonalizowanego linku i wypełnianie „misji każdego dnia” zapewni Ci dodatkowe bilety, dzięki którym zwiększysz szansę na udział w teście.

Aby przyciągnąć jak najwięcej osób, HoYoverse rozdaje także dodatkowe gadżety na stronie rejestracyjnej, w tym powyższe bilety kwalifikacyjne do testów, stojak na telefon i konsolę PS5 Digital Edition. Rozdania są częścią codziennego losowania nagród, a każde pięciu zaproszonych znajomych zwiększy Twoje szanse na wygraną.

Wracając do gry, Zenless Zone Zero wypuściło także nowy klip przedstawiający kilka słodko wyglądających fragmentów walki, inne szaleństwa związane z gacha i hordę robotycznych przyjaciół przebranych za króliki zwanych Bangboos (które, jestem pewien, nie zostaną sprzedane do piekła i z powrotem.)

Poprzedni beta-test Zenless Zone Zero wywołał pewne kontrowersje, ponieważ gracze narzekali na osłabioną fizykę drgań w niektórych animacjach. Austin Wood z Gamesradar również opuścił testy, składając bardziej rozsądne skargi w swojej zapowiedzi Zenless Zone Zero, nazywając ją „rogelikem akcji bez akcji”, w wyniku którego gra jest „martwa w momencie przybycia”.

Nie będziemy tego pewni, dopóki Zenless Zone Zero nie pojawi się jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych, komputerach PC i PS5 w wersji darmowej.

Sprawdź nasze pełne nowe gry 2024 roku przewodnik, dzięki któremu zobaczysz każdego ciężkiego gracza na drodze w tym roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar