Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowa łatka do gry Alan Wake 2 naprawia kilka błędów blokujących postęp i sprawia, że ​​Alex Casey przestaje „groźnie udawać t”

/
/
/
30 Views

Nowa łatka do gry Alan Wake 2 zawiera ponad 100 poprawek, z których część usuwa poważne błędy blokujące postęp. W jednym przypadku Remedy twierdzi, że obszar Coffee World z wczesnego rozdziału gry jest teraz po prostu „bardziej zabawny”.

Choć Alan Wake 2, cieszący się niezaprzeczalnym uznaniem i pretendentem do czarnego konia GOTY 2023, od czasu premiery borykał się z problemami technicznymi na wszystkich platformach. Remedy ciężko pracowało, wypuszczając łatki, ale raporty od graczy, którzy napotkali błędy, obejmowały m.in głupi Do zakłócanie gry marudzić.

Najnowsza łatka do gry Alan Wake 2, wydana w czwartek, wprowadza kolejną listę poprawek do prania i choć wiele z nich dotyczy głupich rzeczy, takich jak „Alex Casey pozuje groźnie”, kilka z nich ma na celu rozwiązanie niektórych z wyżej wymienionych poważnych błędy.

W całości Opis zmianWedług Remedy „rozwiązano krytyczne problemy blokujące postęp w misji Scratch (nowy plan) i niewłaściwe zachowanie w ekspresie Espresso Express w Local Girl (Coffee World)”.

Oprócz globalnych poprawek obiecujących „ogólne poprawki błędów i dodatkowe udoskonalenia”, a także poprawek „wielu problemów z lokalizacją”, nowa łatka zawiera także pewne poprawki specyficzne dla platformy. Na Xbox gracze mogą spodziewać się mniejszych problemów z wycięciem lub całkowitym brakiem dźwięku. Gracze na PS5 powinni także mieć mniej problemów z dźwiękiem i awarii związanych z funkcją Share Play.

Oto niektóre najważniejsze elementy listy poprawek dla poszczególnych misji:

  • „Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze nie mogli porozmawiać z Casey po sekcji zwłok, co uniemożliwiało im postęp w misji”.
  • „Sprawiliśmy, że Coffee World jest jeszcze ciekawszy. Naprawiono błąd, w wyniku którego kubki z Slow Roaster nie pokazywały się, a wagony z Espresso Express blokowały postęp gracza”.
  • „Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze nie mogli porozmawiać z agentem FBC Estevezem i wymyślić nowego planu postępu w misji”.
  • „Saga nie powinna trafić do Dark Place, z którego nie ma już powrotu”.
  • „Naprawiono błąd, w wyniku którego postępy graczy mogły zostać zablokowane w przypadku przejścia na inną sprawę”.

Heather Wald z GR zamieniła Alan Wake 2 w detektywistyczną grę RPG na papierze i świetnie się bawi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar