Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowa łatka do Alana Wake’a 2 zawiera ponad 200 poprawek i przeprosiny za „naprawdę irytujący” błąd

/
/
/
61 Views

Dostępna jest nowa łatka do gry Alan Wake 2 na PS5, Xbox Series X i PC zawierająca ponad 200 poprawek i przeprosiny firmy Remedy za błąd, który uznano za szczególnie irytujący.

W przeciwieństwie do ostatniej łatki do gry Alan Wake 2, którą omówiliśmy, która zapewniała jedynie niejasne „poprawki błędów” i „znacznie bardziej przyjazny komunikat o błędzie”, zawartość najnowszej łatki jest szczegółowo opisana. Od ogólnych ulepszeń, takich jak „drobne dopracowanie rozgrywki” i „poprawione oświetlenie”, po bardziej szczegółowe poprawki problemów, takich jak wypadanie postaci ze świata gry lub utknięcie w określonym środowisku – jest wiele do rozpakowania.

Szczególnie jedna poprawka rozśmieszyła mnie. „Naprawiono błąd, który powodował, że echo w holu hotelu Oceanview nie było poprawnie wyrównane (to było naprawdę denerwujące; przepraszamy).” Wybaczamy Ci, Remedium. Wybaczamy Ci.

Jeśli są jakieś konkretne problemy, które przeszkadzają Ci w grze Alan Wake 2, możesz zapoznać się z pełnymi informacjami o łatce na stronie Remedy’s strona internetowa aby sprawdzić, czy zostały naprawione. Jak informowałem w poniedziałek, ilość błędów w Alan Wake 2 była nieco bolesna, pomimo wspaniałych recenzji zarówno krytyków, jak i graczy. To zachęcające widzieć, jak Remedy ciężko pracuje nad tak grubą łatką zaledwie kilka dni od premiery, zwłaszcza że problemy z wydajnością są tutaj naprawdę stosunkowo nieszkodliwe w porównaniu z innymi grami, o których nie będziemy tutaj wspominać.

Chociaż w przyszłym roku do Alan Wake 2 zostaną wydane dwa rozszerzenia, a gra wreszcie wyjdzie na wolność, Remedy może zacząć skupiać się na innych projektach; w tym niezatytułowana kontynuacja Control, która wciąż znajduje się w fazie „weryfikacji koncepcji”; remake’i Maxa Payne’a, które „przeszły w fazę gotowości produkcyjnej”; i kilka innych.

Jeśli dopiero zaczynasz i utkniesz, oto instrukcja jak pokonać walkę z bossem Alan Wake 2 Nightingale.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar