Onime Marketing

Nowa gra MMO od weteranów World of Warcraft bardziej przypomina Destiny 2, jeśli chodzi o to, jak jesteś traktowany jak „bohater”

Ghost

Nowa gra MMO, nad którą pracują weterani World of Warcraft, zmierzy się z postacią gracza będącą bohaterem historii w sposób podobny do Destiny 2.

Na początku tego miesiąca Greg Street i kilku innych byłych weteranów World of Warcraft zaprezentowali Fantastic Pixel Castle, swoje nowe studio i debiutancką grę MMO o kryptonimie Ghost. Na początku tego miesiąca studio przeprowadziło sesję pytań i odpowiedzi z widzami na YouTube, podczas której zapytano, czy historia, świat i postacie w grze będą traktować każdą postać gracza jak bohatera gry.

„Wiele gier RPG ma tę zaletę, że jeden gracz jest w centrum historii” – powiedziała Shanti Bless, wiceprezes ds. własności intelektualnej w Fantastic Pixel Castle. „W grach MMORPG biorą udział tysiące tysięcy graczy, dlatego posiadanie czegoś w rodzaju „wybrańca” jest nieco bardziej nieporęczne, ponieważ trzeba ignorować tysiące innych wybranych wokół ciebie.

„Zamierzamy na przykład zrobić coś znacznie bliższego temu, jak robi to Destiny – gdzie jesteś częścią elitarnej załogi lub grupy, która ma moc większą niż przeciętny NPC lub cywil, którego zobaczysz na ulicy.” Błogosławieństwo trwało. „To daje nam miejsce na wprowadzenie postaci NPC, rozwijanie ich historii razem z tobą i poczucie, że nie dźwigasz całego ciężaru wszechświata na swoich barkach. Masz innych, z którymi możesz to dźwigać i razem przeżywać przygody”.

Z dźwięków komentarzy wynika, że ​​w Ghost gracz będzie działał jako część większej frakcji w szerszym świecie gry. Ta gra MMO nie podąża na przykład drogą Final Fantasy 14, gdzie postać gracza jest niewątpliwie bohaterem historii pod słynnym pseudonimem „Warrior of Light”.

Ghost wciąż nie ma daty premiery, a biorąc pod uwagę, że Fantastic Pixel Castle został ogłoszony dopiero na początku tego roku, nie należy się spodziewać jeszcze długo okna premiery.

Przeczytaj naszą listę najlepsze gry MMORPG grać, czekając, aż Duch w końcu się zmaterializuje.

Exit mobile version