Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowa aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 naprawia problem z nieprawidłowym modelem flagi i białej kostki

/
/
/
83 Views

Marvel’s Spider-Man 2 trafił w zeszłym tygodniu wyłącznie na PlayStation 5 i jest już najszybciej sprzedającą się grą własną firmy Sony. Chociaż gra nam się podobała – przeczytaj Informator gier Marvel’s Spider-Man 2 tutaj – gdy gracze dostali tę grę w swoje ręce, niektórzy napotkali kilka błędów i problemów, na przykład ten, w którym ich model postaci stał się małym białym sześcianem wyglądającym jak tofu. Ponadto gracze odkryli, że wewnątrz i na zewnątrz domu Moralesów widniała kubańska flaga, a nie oczekiwana flaga portorykańska. Nowa aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2, która zostanie wydana dzisiaj, rozwiązuje oba te problemy i nie tylko.

Wersja 1.001.003 jest już dostępna w grze i wprowadza kilka poprawek do gry, w tym wspomniany problem z flagą i białym modułem. Rozwiązuje również problem polegający na tym, że logo pająka The Amazing 2 Suit było zbyt jasne w grze, a także poprawia stabilność gry. Oto pełny opis aktualizacji:

  • Rozwiązano problem polegający na wyświetlaniu nieprawidłowej flagi
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że modele nie ładowały się prawidłowo po długich sesjach gry
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że logo pająka The Amazing 2 Suit było zbyt jasne
  • Poprawiona stabilność

Deweloper Insomniac Games wydał także oświadczenie wraz z powyższymi informacjami o łatce, w którym szczegółowo odniósł się do problemu flagi.

„Dzisiejsza poprawka naprawia błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie flagi Kuby zamiast flagi Portoryko.” to czyta. „Rozumiemy, że dokładne przedstawienie ma znaczenie i bardzo żałujemy tego błędu. Szczerze przepraszamy i postaramy się poprawić w przyszłości”.

Marvel’s Spider-Man 2 trafił wyłącznie na PlayStation 5 20 października.

Więcej o grze przeczytasz Informator gier Zrecenzuj Marvel’s Spider-Man 2, a następnie przeczytaj, jak firma Insomniac przygotowała Nowy Jork na potrzeby kontynuacji. W takim razie zapoznaj się z historią o brakującym punkcie orientacyjnym Nowego Jorku w grze. Następnie przeczytaj nasz przewodnik po najlepszym trybie graficznym w Marvel’s Spider-Man 2, a następnie zapoznaj się z naszymi poradami pozbawionymi spoilerów.


Czy napotkałeś inne problemy w Marvel’s Spider-Man 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar