Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nowa aktualizacja Lords Of The Fallen ułatwia grę i dodaje pełną rozgrywkę krzyżową

/
/
/
79 Views

Wydawca CI Games i deweloper Hexworks wypuścili Lords of the Fallen, miękki restart gry Lords of the Fallen z 2014 roku, na początku tego miesiąca, w piątek 13-tego. Nie do końca nam to wyszło – Informator gier przyznało mu ocenę 6 na 10, ale nowa aktualizacja, która zostanie udostępniona jeszcze dzisiaj, rozwiązuje jeden z głównych problemów, jakie mieliśmy z Soulslike. Dzieje się tak dlatego, że nowa aktualizacja Pumpkin Patch, która zostanie wypuszczona dzisiaj o 14:00 czasu polskiego/17:00 czasu wschodniego, wiąże się ze zmniejszoną gęstością wrogów. Ponadto łatka wprowadza do gry pełną rozgrywkę krzyżową, a także poprawki dotyczące wydajności i stabilności oraz nie tylko.

Aktualizacja Pumpkin Patch wprowadza także specjalne obchody Halloween w Mournstead, które rozpoczynają się dzisiaj i kończą 2 listopada.

„Poznaj Mournstead w świątecznym stroju z sezonowymi dekoracjami i ciesz się ogólnoplatformową wersją naszej głównej aktualizacji, The Pumpkin Patch, wprowadzającej świeże mechaniki rozgrywki inspirowane opiniami społeczności” – czytamy w aktualizacji. Obejmuje to zupełnie nową linię zadań, która pozwoli graczom zdobyć Dyniową Maskę, „przerażający hełm inspirowany kultową latarnią z dyni”.

W innym miejscu tej łatki firma Hexworks unowocześniła tryb New Game Plus gry Lords of the Fallen, dodając nowy, wielopoziomowy system, który wprowadza do trybu gry Vestiges (w grze Dark Souls punkty kontrolne przy ognisku); każdy nowy poziom NG+ usuwa więcej Śladów z doświadczenia, przez co każdy kolejny bieg jest trudniejszy od poprzedniego.

Oto pełna analiza Hexworks dotycząca głównych zmian nadchodzących w aktualizacji Pumpkin Patch:

  • Ulepszona Nowa Gra Plus (NG+) – Nowy wielopoziomowy system NG+ wprowadza Ślady do trybu gry; każdy wyższy poziom NG+ usuwa więcej Śladów z gry, zwiększając trudność gracza.
  • Pełna gra krzyżowa – Gracze mogą teraz doświadczyć pełnej funkcjonalności gry krzyżowej pomiędzy wszystkimi platformami PC i konsolami. Nastąpiło to po wprowadzeniu po raz pierwszy na początku tego tygodnia rozgrywki krzyżowej pomiędzy graczami Xbox Series X|S i PlayStation 5.
  • Zmniejszona gęstość wrogów – Zmniejszenie gęstości wrogów w obszarach uznawanych za najtrudniejsze dla graczy.
  • Wydajność i stabilność – Dalsze poprawki wydajności i stabilności na wszystkich platformach.

Aktualizacja Pumpkin Patch do Lords of the Fallen zostanie udostępniona dzisiaj później, a obchody Halloween w grze potrwają do 2 listopada.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Informator gier Lords of the Fallen zrecenzuj, a potem posłuchaj, jak o tym rozmawiamy The Gra Informator Show.


Grałeś w Lords of the Fallen? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar