Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nintendo ujawniło nowego aktora głosowego Mario

/
/
/
62 Views

Nintendo ujawniło w sierpniu, że długoletni aktor głosowy Mario, Charles Martinet, nie będzie już podkładał głosu Mario. Wśród spekulacji na temat innego aktora głosowego Mario w zwiastunach Super Mario Bros. Wonder, Nintendo ogłosiło również, że Martinet nie jest głosem jumpmana w grze, pozostawiając fanów zastanawiających się, kim jest ten nowy głos. Po miesiącach internetowych dociekań, domysłów i nie tylko, Nintendo potwierdziło, że aktor głosowy Genshin Impact, Kevin Afghani, jest nowym głosem Mario.

„Aktor głosowy nazywa się Kevin Afghani” – mówi Nintendo Informator gier w oświadczeniu.

Afghani uczcił tę wiadomość dzisiejszym tweetem, w którym wyraził, jak bardzo jest podekscytowany możliwością zagrania Mario i Luigiego w Super Mario Bros. Wonder.

„Jestem niesamowicie dumny, że podkładałem głosy Mario i Luigiemu w Super Mario Bros. Wonder. Dziękuję Nintendo za zaproszenie mnie do Królestwa Kwiatów”.

Afghani ma na swoim koncie m.in. Arnolda we wspomnianym już Genshin Impact, Raditza w Dragon Ball R&R oraz krótkometrażowego filmu Detektyw, generał i Grunt w filmie krótkometrażowym Secret History of Cuphead.

Super Mario Bros. Wonder trafi na Switcha wyłącznie 20 października. Przed premierą Mario pojawił się na okładce najnowszego wydania magazynu Informator gier, zagłębiliśmy się w tworzenie gry i nie tylko w naszym ekskluzywnym centrum relacji Super Mario Bros. Wonder. Oto niektóre historie, które można w nim znaleźć:

  • Twórcy Super Mario Bros. Wonder i Sonic Superstars rozmawiają o wydaniu swoich gier w tym samym tygodniu
  • Nintendo opowiada o tym, jak Mario i Zelda pozostają aktualne od prawie 40 lat
  • Nintendo o dziedzictwie nowej serii Super Mario Bros
  • Jak twórcy Super Mario Bros. Wonder stworzyli unikalne ulepszenia do gier

Czy podobał Ci się głos Afghaniego Mario w opublikowanych dotychczas zwiastunach Super Mario Bros. Wonder? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar