Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nintendo ujawnia współpracę związaną z Lego Animal Crossing

/
/
/
51 Views

Nintendo zapowiedziało współpracę między serią Animal Crossing a Lego. Uczyniło to dzisiaj za pomocą krótkiego zwiastuna przedstawiającego oparte na Lego wersje ulubionych przez fanów postaci z Animal Crossing, takich jak Isabelle i Tom Nook. Jednak zwiastun nie ujawnia dokładnie, czego się spodziewać po zestawach Lego ani kiedy ta współpraca trafi na półki sklepowe.

Tweet towarzyszący zwiastunowi brzmi: „Witamy w… LEGO Animal Crossing!” Sam film pokazuje Isabelle i Toma Nooka patrzących na niebo Lego Animal Crossing, po czym wycofują się, aby pokazać jeszcze więcej postaci z Animal Crossing. Wszyscy patrzą, jak prezent unosi się w niebo za pomocą balonu, w klasycznym stylu Animal Crossing; niech ktoś im przyniesie procę lub dwie.

Sprawdź zwiastun Animal Crossing Lego dla siebie poniżej:

Współpraca Animal Crossing z Lego nie jest pierwszym przypadkiem współpracy Nintendo i Lego nad zestawami Lego. Od kilku lat obaj stale wypuszczają różne zestawy Super Mario, a cztery zestawy Donkey Kong Lego wypuszczą w sierpniu. Nawet poza Nintendo Lego nie jest obce przejmowanie postaci z gier wideo i przekształcanie ich w klocki Lego. Dzieje się tak już od jakiegoś czasu z zestawami Lego Sonic the Hedgehog.


Czy zamierzasz kupić któryś z tych klocków Lego Animal Crossing, kiedy zostaną wydane? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar