Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nintendo Switch 2 podobno opóźniono do marca 2025 r., aby utrudnić skalpowanie

/
/
/
89 Views

Następca Nintendo Switch podobno zadebiutuje w marcu 2025 r., a opóźnienie wynika z zapobiegania „skalpowaniu”.

Dziś rano, 26 lutego, japoński outlet Nikkei poinformował, że ostateczny następca Nintendo Switch pojawi się na rynku dopiero w marcu 2025 roku i będzie miał funkcję przenośności, podobnie jak obecny Nintendo Switch. Zgadza się to z ostatnimi plotkami, które głosiły, że Nintendo opóźniło premierę nowego sprzętu w tym roku w 2024 roku.

Z raportu Nikkei wynika jednak, że jest to najwcześniejszy możliwy termin premiery nowego sprzętu Nintendo. Wydaje się całkowicie możliwe, że następca Nintendo Switch pojawi się na rynku po marcu 2025 roku, co wykluczy go z premiery w następnym roku finansowym Nintendo.

Raport Nikkei również twierdzi, że zna przyczynę tego opóźnienia. Najwyraźniej wszystko zależy od tego, czy Nintendo stara się zabezpieczyć jak najwięcej zapasów nowej konsoli Nintendo Switch przed jej faktyczną premierą, w celu zwalczania skalpowania, w ramach którego klienci kupują konsolę, a następnie sprzedają ją z zyskiem, drastycznie zwiększając cenę proces.

Z raportu wynika także, że następca Nintendo Switch będzie miał większy ekran niż standardowa wersja obecnej konsoli. Obecny rozmiar ekranu wynosi sześć cali i dwa centymetry w przypadku modelu standardowego, natomiast model OLED może pochwalić się ekranem siedmiocalowym. Nic nie wskazuje jednak na to, że następca Nintendo Switch będzie miał większy ekran niż model OLED.

W zeszłym roku prezes Nintendo potwierdził, że na obecną Nintendo Switch nowe gry będą otrzymywać co najmniej do marca 2025 roku. To dodaje nowemu raportowi Nikkei pewnej wiarygodności – można się spodziewać, że prezes Nintendo będzie w stanie potwierdzić tę datę, jeśli to właśnie wtedy firma planował wypuszczenie kolejnej flagowej konsoli.

Udaj się do naszego Zapowiedź występu Princess Peach aby zobaczyć, co zrobiliśmy z kolejną wielką ekskluzywną grą na Nintendo Switch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar