Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Night Thrasher żegna się ze swoimi „super fajnymi przygodami” z lat 90. w nowym solowym tytule

/
/
/
35 Views

Niewiele jest postaci Marvela bardziej kojarzących się z latami 90. niż Night Thrasher, jeden z założycieli nastoletniego zespołu superbohaterów z lat 90. – New Warriors. Jednak według wydawcy „zostawia lata 90. za sobą” w nowej solowej, limitowanej serii autorstwa pisarza J. Holthama i artysty Nelsona Dániela.

Marvel wystawia nowy tytuł Night Thrasher jako dużą aktualizację postaci, która po raz pierwszy pojawiła się w 1989 roku w Thor #411 autorstwa Toma DeFalco i Rona Frenza, odciągając go od jego „super fajnych przygód” z lat 90. dzięki nowemu kostiumowi i nową misję.

Mimo to niektóre motywy z ery New Warriors zostaną przeniesione do nowego tytułu, gdy Dwayne Taylor ponownie połączy siły ze swoją byłą kochanką i koleżanką z New Warrior Silhouette. Ale zmierzy się także z „zupełnie nowym arcywrogiem”, zwanym OG, więc wszystko sprowadza się do zupełnie nowej historii dla kultowego bohatera.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

I zwróć uwagę na to Jest Jak już powiedzieliśmy, Dwayne Taylor, oryginalny Night Thrasher, który zginął w tragicznej eksplozji, która wywołała monumentalne wydarzenie Civil War z 2006 roku w Marvel Comics. Później został wskrzeszony w opowiadaniu Contest of Champions z 2016 roku, po czym pozornie przeszedł na emeryturę. Teraz wraca z emerytury i wraca do życia jako bohater.

„Czas przeszaleć całą noc! Śmierć ukochanej osoby przyciąga Dwayne’a Taylora z powrotem do Nowego Jorku, chociaż jego dni jako Night Thrasher już dawno minęły” – czytamy w oświadczeniu Marvela. „Ale Dwayne’owi trudno jest uciec od przeszłości, gdy Silhouette, jego były kolega z drużyny New Warriors, szuka jego pomocy w walce z nowym przestępcą zwanym OG. Tajemnica prawdziwej tożsamości OG i to, co nadejdzie, na zawsze zmieni dziedzictwo Night Thrashera !”

Ogólnie rzecz biorąc, OG oznacza „Original Gangster”, co może wskazywać na kogoś, kto jest oryginałem – ciekawa propozycja, biorąc pod uwagę śmierć i zmartwychwstanie Dwayne’a Taylora.

Jeśli OG jest jakąś starszą wersją Night Thrashera, nie byłby to pierwszy raz, kiedy miał złego sobowtóra. Kiedy Dwayne Taylor nie żył, jego przyrodni brat Donnell Taylor na krótko stał się Nocnym Thrasherem i musiał stawić czoła złej wersji Dwayne’a z alternatywnej linii czasu.

„Oczywiście wokół krąży mnóstwo nostalgii za latami 90.. Mam wrażenie, że koleś na deskorolce zawsze będzie fajny i zabawny” – powiedział pisarz J. Holtham w W tym tygodniu w podcaście Marvela. „Pochodzę z lat 90., zestarzałem się i jest w tym wiele kwestii związanych z pytaniem: «Jakie jest twoje dziedzictwo? Co pozostawiłeś po sobie?», zwłaszcza że nie widzieliśmy go przez jakiś czas. Musiał wybierz się w podróż do samopoznania i spędź trochę czasu w innych miejscach, aby przetrawić myśl: „Byłem martwy, a potem nie byłem martwy”. A potem: „Jaki jest świat?” Chodzi głównie o to, że wróci do domu, żeby uporać się z gównem, z którym sobie nie poradził.

Deskorolka sygnowana przez Night Thrashera, od której pochodzi jego imię dzięki długo wydawanemu magazynowi deskorolkowemu Thrasher, tak naprawdę nie pojawia się na okładce Night Thrasher nr 1 Alana Quaha z 14 lutego, ale przypuszczamy, że nadal będzie się kręcił.

Wojna secesyjna jest jednym z najlepsze wydarzenia związane z komiksami Marvela cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar