Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

„Nigdy nie będę pracować z lepszym”: Napływają hołd Andre Braugherowi z Brooklyn Nine-Nine

/
/
/
159 Views

Po śmierci Andre Braughera w wieku 61 lat napłynęły wyrazy uznania z całego Hollywood.

Braugher, który pojawił się w Homicide: Life on the Street i być może najbardziej znany był ze swojej roli stoickiego kapitana policji Raymonda Holta w Brooklyn Nine-Nine, zmarł po „krótkiej chorobie”.

„Nie mogę uwierzyć, że odszedłeś tak szybko. Jestem zaszczycony, że Cię znałem, śmiałem się z Tobą, pracowałem z Tobą i spędziłem 8 wspaniałych lat, obserwując Twój niezastąpiony talent” – napisał Terry Crews, współpracownik z gwiazdą. Instagrama.

„To boli. Opuściłeś nas zbyt wcześnie. Nauczyłeś mnie tak wiele. Zawsze będę wdzięczny za doświadczenie poznania Ciebie. Dziękuję za Twoją mądrość, rady, życzliwość i przyjaźń. Najszczersze kondolencje dla Twojej żony i rodziny w tym trudnym czasie. Pokazałeś mi, jak wygląda dobrze przeżyte życie. Spoczywaj w pokoju, Andre. Kocham cię, stary.

David Simon, którego książka Homicide: A Year on the Killing Streets stała się podstawą Homicide: Life on the Street, napisał: Świergot„Andre Braugher. Boże. Pracowałem z wieloma wspaniałymi aktorami. Nigdy nie będę pracować z żadnym lepszym. Jestem oszołomiony, myślę o Amim i jego synach oraz o wielu wspomnieniach o tym dobrym człowieku, które są teraz błogosławieństwem. Ale cholernie szybko.”

Dirk Blocker, który grał nieszczęsnego Hitchcocka w Brooklyn Nine-Nine, powiedział na Instagramie: „Niesamowicie inteligentny, niezwykle miły, wspierający, hojny i posiadający głęboki i niezwykły talent, a miał jeszcze więcej do zaoferowania. Jestem zdruzgotany. Kocham go. Przez 9 lat, które mogłem z nim pracować i po prostu być w jego Jego obecność była naprawdę błogosławieństwem. Moje najszczersze kondolencje kieruję do jego rodziny.”

„Nie mogę tego przetworzyć. Był najlepszym aktorem na świecie. Niesamowity człowiek. Niepojęta strata” – powiedział Mike Royce, twórca filmu Men of a Some Age, w którym Braugher zagrał u boku Raya Romano i Scotta Bakuli. NA Świergot.

SAG-AFTRA dodany że był „dynamicznym wykonawcą”, za którym „bardzo będzie go brakowało”.

Zespoły GamesRadar+ i Total Film przesyłają kondolencje rodzinie, przyjaciołom i bliskim Braughera.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar